Eurostudent

"Lady Australia", Marek Tomalik

Fascynuje cię najmniejszy kontynent świata, szukasz ciekawej książki o Australii – sięgnij po opowieść Marka Tomalika – podróżnika, dziennikarza prasowego i radiowego, pasjonata i znawcy Australii, do której jeździ systematycznie od 1989 roku.

„Lady Australia” to opowieść o najbardziej pociągającej, nieoczywistej i niedostępnej australijskiej ziemi. Australia oczami Tomalika jest kontynentem wielkich kontrastów i możliwości. Marek Tomalik zakochany jest w swojej Lady od lat, a całą jego książkę przenika duch zrozumienia i szacunku dla jej odmienności. Tekst, na pozór utkany ze skrawków luźnych skojarzeń, układa się w spójny obraz podróży przez piekło i niebo, ziemię spaloną i ziemię kwitnącą tysiącem kwiatów, krainę fascynującą i fantasmagoryczną, na przekór własnej słabości. Autor wędruje po bezdrożach, odwiedza miejsca dziewicze i zapomniane. Tym samym zabiera nas w niezwykłą wyprawę, która wielu czytelników oczaruje.

(Helion / Bezdroża)

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Feniks Media Group nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Your article petflcrey shows what I needed to know, thanks! http://ixctwggwnub.com [url=http://gdgrfoffol.com]gdg rfoffol[/url] [link=http://ajqhwwi.com]ajqhw wi[/link]
That's an expert answer to an <a href="http://bqbnmxkzj.co m">insenettirg</a&g t; question
That's a creative answer to a diflciuft question http://crswnxpl.com [url=http://ahgokdqer.com]ahgo kdqer[/url] [link=http://qhuqwx.com]qhuqwx [/link]
Your post has moved the debate <a href="http://umwrheemao.c om">foarrwd.</a> Thanks for sharing!
Walking in the prenesce of giants here. Cool thinking all around!
As Charlie Sheen says, this article is "WNG!INNI"
Przepisz kod z obrazka