Eurostudent

Autor Wiadomość
2017-06-02
kasiako1009
Nowy

postów: 1

Praktyka w Dziale windykacji
Warszawa

Poszukujemy studenta z kierunku prawa lub administracji na praktykę zawodową do Działu Windykacji
Termin rozpoczęcia praktyki: Od zaraz
Wymagania :
Student z kierunku prawo lub administracja
Odpowiedzialność
Samoorganizacja
Kultura osobista
Uśmiech na twarzy 

Obowiązki :
Bieżąca obsługa biurowa,
Wsparcie działu windykacji w realizowanych zadaniach
Telefoniczny kontakt z dłużnikiem

Oferujemy :
Zaświadczenie odbycia Praktyk wraz z opinią nt. pracy Praktykanta.
Zdobycie Pierwszego doświadczenia, rozwój umiejętności i uzyskanie kompetencji zawodowych przydatnych w dalszej karierze zawodowej
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznym
Miłą atmosferę w młodym zespole

Osoby zainteresowane praktyką zawodową prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem na adres e-mailowy : rekrutacja.dzial1@gmail.com

W treści CV proszę zawrzeć klauzulę :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

kasiako

Żeby móc dodawać wypowiedzi na forum musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze profilu w naszym portalu,
zapraszamy do rejestracji.