Nie wiedzą? Ignorują? Wstydzą się?Młodzież nie zawsze zabezpiecza się podczas seksu – kto ponosi odpowiedzialność?
Twoje Życie. Twoja Odpowiedzialność.4. Światowy Dzień Antykoncepcji
4. Światowy Dzień Antykoncepcji pod hasłem odpowiedzialności26 września br., już po raz czwarty w 70 krajach, w tym w Polsce, będzie obchodzony Word Contraception Day – Światowy Dzień Antykoncepcji.
Co student wie o seksie?Studenci kierunków ścisłych mają dużo mniejsze doświadczenie w sprawach seksu niż ich koleżanki studiujące na kierunkach artystycznych - wynika z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Sydney.
Więcej seksu w szkołach!Ponad 70 proc. Polaków uważa, że w szkole powinna być edukacja seksualna; sposoby na zabezpieczenie się przed nieplanowaną ciążą i chorobami przenoszonymi drogę płciową to najważniejsze tematy, które powinny być poruszane podczas zajęć - wynika z badania TNS OBOP.
RyzyKOchaniaKampania „RyzyKOchania” jest ogólnopolską kampanią społeczną organizowaną przez krakowskie stowarzyszenie MANKO oraz Społeczną Agencję PR, która porusza temat HIV/AIDS wśród młodych osób.
Przyjaciel z bonusemPrzyjaźń i seks z precyzyjnie ustalonymi regułami? A do tego ciągłe poszukiwanie drugiej połówki? Wolny związek? Nie- to „friendship with benefits" (FWB).
durex play – z przyjemnościąMarzysz o wspólnych chwilach z partnerem, które będą pełne uroku i wyjątkowych doznań?
Fryzury intymne – xtremalna sonda Wilkinson!Wilkinson – producent ekstremalnej maszynki Xtreme3, pragnie poznać Wasz stosunek do fryzur intymnych. Weź udział w sondzie!
Orgazm bez seksu?W dobie rosnącej liczby singli pojawia się nurt samozaspokajania. Jak podaje CBOS* liczba osób wolnych wynosi obecnie 5 mln i stale wzrasta.
Męski obiekt pożadaniaChcesz wiedzieć, która część kobiecego ciała najbardziej porusza męskie zmysły a która ma dla nich najmniejsze znaczenie.
Smaki miłościAfrodyzjaki to substancje, które pobudzają zmysły i rozpalają żądze. Często są to zwykłe pokarmy i napoje, jakie mamy na kuchennych półkach.
Toothing - sposób na szybką randkęMasz telefon wyposażony w Bluetooth? Jeśli tak, możesz szybko umówić się na intymne spotkanie bez zobowiązań.
Walentynki w akademikuZaraz, zaraz dzisiaj są walentynki! Jak podają badania, aż 56% Polaków zamierza ten dzień spędzać w wyjątkowy sposób.
Co ci się dzisiaj śniło? Śniłaś kiedyś o dziekanie ubranym w togę? Albo pani profesor w urzędowym żakiecie? Jeśli tak, dowiedź się, co to znaczy.
Studenci żądni przygódJesteśmy najbardziej otwartą seksualnie grupą społeczną w Polsce. Kochamy się często, w różnych miejscach i sytuacjach.
Kamasutra akademickaJako że sutra odnosi się do nauki, a nauka związana jest ze studentami, to właśnie ich wybraliśmy na autorów nowego podręcznika miłości...
Szpilki – sposób na udany seks?Okazuje się, że noszenie butów na wysokich obcasach może wpływać na udane życie seksualne. Panów kręci, a kobietom pomaga osiągnąć orgazm.
Niespodzianki są sexyKto jest spontaniczny i zdarza mu się zaskoczyć ukochaną osobę, ten może być pewny, że jego związek będzie udany.
| 1 2 | wszystkich materiałów: 36 |