Eurostudent

Profil pracodawcyDeloitte
Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa
e-mail: dpoland@deloittece.com
telefon: +48 (22) 511 08 11
kariera.deloitte.pl
Deloitte to różnorodność - ludzi, doświadczeń, usług i branż, w których je realizujemy.

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, prawnego, finansowego, konsultingu oraz cyfrowych strategii i technologii (Deloitte Digital).  Zatrudniamy ponad 244 400 specjalistów w 150 krajach na całym świecie.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 200 ekspertów w 9 miastach: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Rzeszów i Szczecin.
Rozwijamy nasze mocne strony ucząc się od innych i dzieląc się wiedzą. Jesteśmy innowacyjni w myśleniu i doradzaniu naszym klientom. To wyzwala w nas chęć ciągłej nauki i rozwoju oraz odpowiedzialności za wdrażane rozwiązania.  Ma to korzystny wpływ na nas samych, na nasze otoczenie prywatne i biznesowe. Mamy przyjemność z pracy z ludźmi, których łączy proaktywna postawa, analityczny umysł, pasja i wartości, natomiast różni osobowość i cele. Lubimy ze sobą pracować, uczyć się od siebie, inspirować wzajemnie i mieć realny wpływ na otoczenie.

Wszystko zależy od Ciebie. Deloitte. I kropka.

kariera.deloitte.pl | www.fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera | Snapchat:DeloitteKarieraZdrowe podejście do kariery to praca zgodna z wartościami. Różnorodność, współpraca, rozwój oraz skuteczność to wartości, które nadają właściwy kierunek naszej codziennej pracy. Zdrowe podejście do kariery to także praca w dobrej atmosferze, przyjazna kultura organizacyjna oraz możliwość realizacji siebie: zawodowo i prywatnie.


Zobacz w jaki sposób dbamy o naszych pracowników.


Poznaj Ludzi Deloitte.


» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy


Rozwój na okrągło, czyli doradztwo biznesowe w zakresie:

•    Audyt - sprawozdania finansowe, ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy

•    Doradztwo Podatkowe - akcyza, ceny transferowe, cło i certyfikat AEO, dotacje i ulgi, kontrola obrotu, podatek CIT, PIT, VAT, podatki w systemach IT i od nieruchomości, zwolnienia podatkowe w SSE, postępowania podatkowe i obsługa księgowa

•    Konsulting - strategia, operacje, IT, technologia, ryzyko, cyberbezpieczeństwo, finanse, innowacje, aktuariat, zrównoważony rozwój i CSR.

•    Doradztwo Finansowe
- corporate finance, fuzje i przejęcia, wyceny, badanie due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom

•    Kancelaria Prawnicza - usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa pracy, prawa farmaceutycznego i energetycznego.

•    Deloitte Digital (nowa, globalna marka Deloitte!) -
agencja interaktywna, doradca strategiczny i firma technologiczna w jednym. Nowy koncept, na nowe czasy. Stuprocentowo cyfrowy.

•    Deloitte Central Europe Business Services Center - wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.

Branże
, na których dobrze się znamy to: sektor finansowy, technologie, media i telekomunikacja, FMCG, energetyka, sektor publiczny, medycyna i ochrona zdrowia, nieruchomości i budownictwo i inne.


W Deloitte stawiamy na:

- Rozwój: jesteśmy ciekawi świata i wciąż poszukujemy nowych możliwości oraz sposobów na ich wykorzystanie.

- Różnorodność: mamy możliwość pracować dla wielu klientów, realizować bardzo różnorodne projekty i współpracować z inteligentnymi ludźmi o różnych punktach widzenia. Dzięki temu tworzymy skuteczny zespół indywidualności.

- Współpraca: wykorzystujemy potencjał każdej osoby z naszej drużyny. Jesteśmy otwarci na synergię osobowości, szanując i inspirując siebie nawzajem.

- Skuteczność działania: wiemy, że to co robimy, ma znaczenie. Drużyna indywidualności daje nam energię do działania i podnosi ich efektywność.
Wierzymy, że mamy #ImpactThatMatters. 

#ImpactThatMatters

Rozwijamy w pracownikach ich potencjał, dając przestrzeń do rozwoju, wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.
System informatyczny Finevare, stworzony przez polski zespół Deloitte i sprzedawany w wielu krajach na świecie, Exante, TaxCube, a także najbardziej kompleksowe wdrożenia Salesforce, uselab i SAP na świecie - to tylko niektóre przykłady innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.
Dzielimy się wiedzą ze studentami podczas Akademii Biznesu Deloitte, rozwijamy kompetencje liderskie naszych managerów m.in. w Deloitte University, uczestniczymy w wielu ważnych debatach publicznych, doradzamy instytucjom rządowym, edukujemy przyszłych ekspertów. Wspieramy merytorycznie i finansowo organizacje pożytku publicznego (#25Inicjatyw) oraz organizacje sportowe. Zajmujemy wysokie pozycje w rankingach pracodawców w Polsce i na świecie. Finansujemy pracownikom lekcje języków obcych oraz egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje.

To jest nasz  #ImpactThatMatters.


Programy rozwojowe


Zdrowe podejście do kariery to praca zgodna z wartościami. Różnorodność, współpraca, rozwój oraz skuteczność to wartości, które nadają właściwy kierunek naszej codziennej pracy. Zdrowe podejście do kariery to także praca w dobrej atmosferze, przyjazna kultura organizacyjna oraz możliwość realizacji siebie: zawodowo i prywatnie.


Zobacz w jaki sposób dbamy o naszych pracowników.


Poznaj Ludzi Deloitte.

 

Proces rekrutacyjny

Kogo szukamy?

Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.

Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!

Etapy procesu rekrutacji

1)      Analiza aplikacji
Sprawdzamy Twoje CV.

2)      Testy analityczne online
Werbalne, numeryczne oraz test językowy (j. angielski).

3)      Assessment Centre
Poznajemy się lepiej na trwającym kilka godzin spotkaniu. 

4)      Rozmowa kwalifikacyjna
Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielem działu merytorycznego i HR.


Wszystko zależy od Ciebie. Deloitte. I kropka.

kariera.deloitte.pl | www.fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera | Snapchat:DeloitteKariera

Oferty pracodawców