Eurostudent

 


Autor Wiadomość
2017-03-01   
MichMach0
Początkujący

postów: 20

Dzień dobry moi drodzy parafianie Zastanawiam się własnie nad prywatnym wyposażeniem zanim brat pójdzie na studia dziennikarskie. Wiadomo, że każdy kierunek niesie za sobą jakieś nakłady finansowe, specyficzne wydatki, sprzęty itd. Ja wybrałem inny kierunek i niejako mnie to obeszło akurat ale przy dziennikarstwie raczej coś będzie potrzebne, macie jakieś pomysły, sugestie? Wszystkie chwyty dozwolone

Autor Wiadomość
2017-03-09   
Elimilej
Początkujący

postów: 16

podstawowym wyposażeniem będzie adwokat żeby próbować wybronić z bzdur których napisania się dopuści żeby sprzedać temat a tak na poważnie, to sprzętem podstawowym w tej dziedzinie na pewno będzie dyktafon, kartka i długopis. komputer. nie przychodzi mi do głowy nic innego a na to pewnie i sam wpadłeś.

Autor Wiadomość
2017-03-10   
MichMach0
Początkujący

postów: 20

To prawda, niezbyt wyszukane produkty podstawowe ale w sumie chyba od razu trzea było konto zaożyć na jakimś portalu dla dziennikarzy i już. Bo nawet ten durny dyktofaon, to i tak nie wiem jaki dobry.

Autor Wiadomość
2017-03-13   
Elimilej
Początkujący

postów: 16

akurat najmniejszy problem wybrałany, bo miejsc jest sporo z takim sprzętem http://www.spyshop.pl/profesjonalny-dyktafon-esonic-memoq-mr-240-dla-detektywow-596.html tu masz sklep z normalnymi cenami jak na wysoką jakość. ale jest o wiele cięższych zagadnień dotyczących tego kierunku i zawodu więc tak czy inaczej profil się przyda.

Autor Wiadomość
2017-04-19   
MilenkaRos
Nowy

postów: 10

Na początku to oprócz laptopa/komputera i zeszytu na notatki nic mu nie będzie potrzebne. Potem się wszystkiego dowie

Autor Wiadomość
2017-06-21   
Darth
Nowy

postów: 6

Na dziennikarstwie tak naprawdę nie potrzeba żadnego ekstra wyposażenia.Żeby móc dodawać wypowiedzi na forum musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze profilu w naszym portalu,
zapraszamy do rejestracji.