Eurostudent

Profil pracodawcy

  EDF Polska S.A.
ul. Złota 59 (budynek Skylight)
00-120 Warszawa
tel.: (22) 55 65 300
faks (22) 55 65 320

www.edf.pl

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Marka EDF jest kojarzona na świecie z energią. Mamy najwyższe kompetencje związane z produkcją energii, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń produkcyjnych oraz dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej. Taki wizerunek chcemy również kreować w Polsce. Dążymy do tego, aby marka EDF dobrze kojarzyła się Polakom i żeby to nas wybierali, jako swojego partnera – lokalnego dostawcę ciepła oraz producenta energii elektrycznej.Grupa EDF jest trzecim co do wielkości producentem energii w Polsce, posiada 10% udziału w rynku energii elektrycznej, 15% w rynku ciepła sieciowego, zatrudnia 3500 pracowników w całym kraju.

Obecny w Polsce od 15 lat EDF wytwarza energię elektryczną i cieplną głównie na bazie węgla, posiada także elektrociepłownię gazową w Zielonej Górze. Grupa prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem 12 spółek, w tym 7 zakładów produkcyjnych, spółki dostarczającej paliwa (EDF Paliwa), spółki obrotu energią (EDF Energia), Centrum Usług Wspólnych oraz oddziału w Warszawie koordynującego działania operacyjne.
EDF jest największym producentem energii elektrycznej i ciepła w skojarzeniu, zaopatrując w ciepło: Kraków, Gdańsk i Gdynię, Zieloną Górę, Wrocław i Siechnice, Toruń oraz Tarnobrzeg. Posiada systemową elektrownię węglową o mocy 1 775 MW w Rybniku.

W Polsce podstawowym źródłem (ponad 90%) energii elektrycznej jest węgiel. Na potrzeby swojej działalności wytwórczej EDF zużywa blisko 7 milionów ton węgla rocznie, co czyni go drugim największym nabywcą tego surowca w kraju.Od września 2012 r. większość spółek Grupy EDF w Polsce funkcjonuje pod wspólną marką EDF.

Programy rozwojowe


Kluczowym elementem strategii EDF w Polsce są zmotywowani i kompetentni ludzie na każdym szczeblu organizacyjnym.  To dzięki zaangażowaniu pracowników Grupa jest w stanie osiągnąć swoje cele i zrealizować plany. Dlatego jednym z najważniejszych wskaźników HR-owych jest poziom zaangażowania, który badamy raz do roku. W oparciu o informację zwrotną od pracowników staramy się zmieniać i doskonalić naszą firmę.

Dołączając do EDF dołączasz do:
 • kluczowego sektora gospodarki – energetyki,
 • światowego lidera w produkcji energii i trzeciego producenta energii w Polsce,
 • międzynarodowej grupy, wychodzącej naprzeciw innowacjom technologicznym, prowadzącej projekty przemysłowe, które wymagają zaangażowania ekspertów o najwyższym poziomie na dużą skalę, na całym świecie,
 • firmy o bogatej historii, silnych wartościach, które stawiają zobowiązanie do odpowiedzialności społecznej w centrum wszystkich działań,
 • grupy, która postrzega różnorodność, jako siłę napędową zrównoważonego rozwoju oraz dobrej jakości życia w pracy,
 • grupy, w której możesz rozwijać swoje umiejętności,
 • grupy, która oferuje szansę podążania różnymi ścieżkami kariery i starającej się zapewnić wszechstronne długoterminowe wsparcie.

 
 


Grupa EDF dba także o stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy. Staramy się zachowywać najwyższe standardy bhp zarówno wśród ludzi zatrudnianych przez nas jak i firm podwykonawczych.  Wspólnie tworzymy kulturę bezpieczeństwa, ponieważ zależy ona od każdego z nas i uczymy pracowników bezpiecznych zachowań zarówno w środowisku pracy jak i poza nim. Wspieramy także pracowników w utrzymywaniu zdrowej równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Proces rekrutacyjny
Realizujemy ambitne zadania i rozwijamy się dynamicznie, dlatego poszukujemy osób wytrwale dążących do ustalonego celu, dbających o relacje i dobrą współpracę. Oczekujemy od pracowników inicjatywy, otwartości na zmiany i poszukiwania nowych rozwiązań. Doceniamy pracowników, którzy rozwijają swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje. Jak każda firma, czasami musimy zmagać się przeciwnościami, dlatego w naszym zespole muszą być ludzie zdeterminowani, z którymi wspólnie osiągniemy założone cele. Lubimy pracować w przyjaznym miejscu i chcemy się otaczać pracownikami, którzy dbają o dobra atmosferę. Jeśli czujesz, że to właśnie Ciebie szukamy, rekrutuj się do EDF! Zapraszamy.Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy :


1. Składanie aplikacji on-line

Po wybraniu interesującej oferty, uzupełnij formularz on-line. Jest on dla nas istotnym źródłem informacji dotychczasowym przebiegu Twojej kariery, zrealizowanych projektach, umiejętnościach i kwalifikacjach. To dla nas podstawa do wstępnej selekcji kandydatów. Każda przesłana do nas aplikacja jest dokładnie weryfikowana przez specjalistów z Zespołu Rekrutacyjnego EDF. Na tym etapie, sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje i doświadczenie pasuje do oczekiwań pracodawcy.

2. Rozmowy kwalifikacyjne

Jeśli Twoja aplikacja zostanie oceniona pozytywnie, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Każdy proces rekrutacji obejmuje, co najmniej 2 rozmowy rekrutacyjne. W zależności od stanowiska spotkań może być więcej. W całym procesie rekrutacji zależy nam na zapewnieniu jak największej obiektywności. Oceniamy Twoje kompetencje, wiedzę merytoryczną oraz motywację do pracy na danym stanowisku

3. Informacja o wyniku rekrutacji i decyzja o zatrudnieniu

Informację o wyniku procesu rekrutacji otrzymasz od Specjalisty ds. Rekrutacji drogą telefoniczną lub mailową. Na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy Ci dyskrecję i zachowanie poufności.

NASZE NARZĘDZIA REKRUTACYJNE

W zależności od procesu rekrutacyjnego możemy prosić Cię o wypełnienie testów rekrutacyjnych. Pozwoli nam to dopasować Twoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia zawodowe do profilu stanowiska.

Korzystamy z:
 • testów analitycznych sprawdzających m.in. umiejętność logicznego rozumowania,
 • testów znajomości języków obcych,
 • innych testów wynikających z profilu stanowiska,
 • przygotowania rozwiązań do konkretnych projektów lub wyzwań na danym stanowisku,
 • assessment centre

Aktualne oferty pracy w EDF można znaleźć pod adresem: http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/edf-polska-s.a.,20064405/praca oraz na naszej stronie  internetowej: http://www.edf.pl
Oferty pracodawców