Eurostudent

Profil pracodawcy

Eurocash
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki

Znajdź nas na facebooku
Obserwuj nas na LinkedIn
Zobacz nas na Goldenline


Dowiedz się więcej
i aplikuj do nas:
www.eurocash.pl/kariera/

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy


kim jesteśmy


Grupa Eurocash jest niekwestionowanym liderem na rynku hurtowej dystrybucji szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych (ang. FMCG) w Polsce. Istniejemy od 1995 roku i od tego czasu intensywnie się rozwijamy – poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie jesteśmy
8. co do wielkości firmą w Polsce (wg rankingu Tygodnika Polityka).

Zatrudniamy ponad 11 000 pracowników. Jesteśmy dużym, stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą. W codziennej pracy łączymy:

  • zapał do działania!

  • pasję podejmowania wyzwań!

  • poszukiwanie przedsiębiorczych i efektywnych rozwiązań!

W 2005 roku zadebiutowaliśmy na GPW. Od tego czasu wartość naszych akcji wzrosła ponad
20-krotnie. 15 marca akcje Grupy Eurocash weszły do indeksu WIG-20.

Grupa Eurocash to hurtownie cash&carry, sieci franczyzowe (m.in. abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, EuroSklep) oraz dystrybucja bezpośrednia. Jesteśmy dostawcą produktów do segmentu HoReCa (sieci Pizza Hut, KFC, Starbucks, Eurest, Sfinks i inne); dostarczamy alkohole do najlepszych klubów i hoteli w Polsce, zaopatrujemy również stacje benzynowe. Działamy na terenie całego kraju, dostarczając produkty do każdego zakątka Polski. Sprawdź, gdzie dokładnie możesz nas znaleźć


W Grupie Eurocash wierzymy, że zaangażowanie, pasja i chęć podejmowania wyzwań to kluczowe czynniki sukcesu – zarówno indywidualnego pracownika, jak i całej firmy. Jesteśmy zespołem ludzi nieszablonowych, pełnych energii i chęci do działania.
A ponieważ sky is the limit, możliwości rozwoju są tu nieograniczone!Oprócz wyjątkowej jak na polski rynek dynamiki rozwoju, Grupa Eurocash charakteryzuje się jedyną w swoim rodzaju kulturą organizacyjną. Jej głównym i najważniejszym składnikiem są przedsiębiorczy ludzie. Każdy z nas ma jasno określone cele biznesowe i rozwojowe – wiemy dobrze dokąd zmierzamy! To dzięki liczącej ponad 11 000 osób załodze, osiągamy tak wiele i ciągle mamy apetyt na jeszcze więcej!

Do naszego zespołu poszukujemy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów o wieloletnim stażu, jak i osób bez doświadczenia, chcących się rozwijać wraz z nami. Proces rekrutacji i selekcji to czas, gdy chcemy jak najlepiej Cię poznać, a jednocześnie jest to moment, gdy Ty poznajesz nas. Bez względu na to, w jakim procesie rekrutacyjnym będziesz brał udział, za każdym razem spotkasz się z profesjonalnym podejściem zespołu HR oraz menedżera działu, do którego aplikujesz.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy
i wyślij swoją aplikację w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie!
W Grupie Eurocash liczą się przede wszystkim energia, dynamizm i zapał do działania! Nieustanny rozwój firmy skłania nas do tego, aby coraz liczniej przyjmować pod swoje skrzydła młodych, przebojowych, chętnych do pracy i nauki ludzi. Jeżeli zatem pokonywanie barier i zdobywanie nowych doświadczeń przynosi Ci wiele satysfakcji,
Grupa Eurocash jest właśnie dla Ciebie!

Dla Studentów i Absolwentów przygotowaliśmy unikalne programy rozwojowe.Management Trainee

PROGRAM MENEDŻERSKITo idealna oferta dla młodych liderów - pełnych pasji studentów i absolwentów. Zatrudniamy najlepszych, zapewniając im szybką ścieżkę rozwoju menedżerskiego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Program MT pozwala poznać wiele obszarów biznesowych, zdobyć szerokie doświadczenie i kompleksową wiedzę.
Dowiedz się więcej na naszej www!
Wejdź na blog prowadzony przez uczestników Programu MT!
Aplikuj już dziś!


Sales&Operations Trainee
PROGRAM MENEDŻERSKI


To propozycja dla pełnych werwy i energii studentów i absolwentów, którzy swoją karierę wiążą z działami Sprzedaży i Operacji. Do Programu zapraszamy tych, którzy mają w sobie żyłkę handlowca, niespożytą energię, pasję lidera i chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.
Dowiedz się więcej na naszej www!
Wejdź na blog prowadzony przez uczestników Programu SOT!
Aplikuj już dziś!


W Praktyce z Najlepszymi
PROGRAM PRAKTYK LETNICH W GRUPIE EUROCASH


To świetny sposób, by oderwać się od teorii i nareszcie poznać praktykę.
Jeśli nie boisz się wyzwań, a gorący okres wakacyjny to dla Ciebie najlepszy moment, żeby oderwać się od teorii i nareszcie spotkać się twarzą w twarz z PRAKTYKĄ…weź udział w Programie Praktyk Letnich Grupy Eurocash "W Praktyce z

Najlepszymi!" Rekrutację do kolejnej edycji rozpoczynamy już wiosną 2014!
Dowiedz się więcej na naszej www!
Akademia Przedsiębiorczości
OBIERZ KURS NA SUKCES


Program Akademia Przedsiębiorczości został stworzony z myślą o młodych, energicznych i pełnych zapału osobach, które pragną budować swoją karierę, prowadząc swoje własne przedsiębiorstwo. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę, która ułatwia start w świat biznesu – tylko z nami masz szansę otworzysz sklep na wyjątkowo korzystnych warunkach. Zapewniamy Tobie pakiet szkoleń, które wyposażą Cię w praktyczną i teoretyczną wiedzę biznesową

niezbędną przyszłemu Przedsiębiorcy oraz wiele innych elementów, których nie oferował jeszcze żaden Pracodawca!
Aplikuj już teraz!

Nie samą pracą człowiek żyje!
W Grupie Eurocash dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy satysfakcją zawodową a przyjemnością i zabawą. Prowadzimy wiele działań, które sprawiają radość naszym pracownikom i pozwalają czerpać energię do kolejnych zadań!Mecze piłki nożnej, koncerty, spektakle teatralne... i wiele innych.  Losowania biletów na różnego rodzaju wydarzenia to kolejna firmowa tradycja :) Wystarczy mieć szczęście w losowaniu, a później liczy się już tylko dobra zabawa!


Aqua aerobic, fitness, aeroboxing, nordic-walking, joga,  zumba, jacuzzi, piłka nożna czy siatkówka - takie sporty uprawiają pracownicy Grupy Eurocash.  Pomaga w tym karta sportowa, współfinansowana przez firmę.


Każdy dzień jest wyjątkowy,  ale niektóre z nich można celebrować podwójnie.
Podczas Walentynek, Dnia Kobiet i innych dni „szczególnych”  na naszych pracowników czeka wiele ciekawych - czasem słodkich, czasem wiosennych - niespodzianek!


EUROpress to wewnętrzna gazetka firmowa, która dociera do wszystkich pracowników Grupy Eurocash w całej Polsce! Warto być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie. A dzieje się zawsze dużo! Co roku wszyscy nasi pracownicy wraz z rodzinami spotykają się na Letnich Piknikach Rodzinnych. Mnóstwo atrakcji, mnóstwo pysznego jedzenia – mnóstwo zabawy!


Co roku w całej Polsce organizujemy spotkania z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas, gdy na chwilę zapominamy o pracy, by z koleżankami i kolegami w świątecznej atmosferze wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas.
Z pasją podchodzimy do wszystkiego – zarówno do realizacji celów biznesowych, jak i do zapewniania naszym pracownikom rozmaitych atrakcji niezwiązanych z codzienną pracą.
 
Oto kilka ciekawostek, faktów i zaskakujących liczb.W 2013 roku otrzymaliśmy wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik Forbes dla najszybciej rozwijającej się spółki giełdowej. Redakcja miesięcznika Forbes wyróżniła również pięciu najbardziej skutecznych prezesów spółek giełdowych. W gronie tym znalazł się Prezes Eurocash - Luis Amaral.


Od 2005 jesteśmy notowani na Warszawskiej GPW. W marcu 2013 akcje Grupy Eurocash dołączyły do Indeksu WIG 20!Grupa Eurocash jest franczyzodawcą ponad 10 000 sklepów spożywczych (m.in. sklepy abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, EuroSklep).


Grupa Eurocash znalazła się na 8. miejscu „Listy 500”  największych polskich firm pod względem przychodów w 2012 r., sporządzanej przez tygodnik „Polityka”. To awans o siedem pozycji w porównaniu z rankingiem z lat ubiegłych! Ciekawe, które miejsce uda nam się osiągnąć w kolejnym roku?:)


Czy wiesz, że sprzedajemy niemal 150 milionów litrów wody mineralnej w ciągu roku?


Proces rekrutacyjny

Jeśli lubisz wyzwania, a okres wakacyjny to dla Ciebie najlepszy moment, by oderwać się od teorii i spotkać twarzą w twarz z PRAKTYKĄ – weź udział w Programie Praktyk Letnich Grupy Eurocash „W Praktyce z Najlepszymi!”.

Co warto wiedzieć o praktykach?

· Są płatne

· Zaczynają się w lipcu 2014 i trwają 2 lub 3 miesiące

· Odbywają się w Poznaniu, Krośnie, Lublinie, Pińczowie lub Warszawie 

· Rekrutacja polega na rozwiązaniu zadania biznesowego i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej

· Zgłoszenia można wysyłać do 20 kwietnia 2014!

Praktyki w Grupie Eurocash to niepowtarzalna okazja zdobycia cennych doświadczeń i poznania od środka lidera hurtowej dystrybucji FMCG w Polsce! Sprawdź nas i sprawdź siebie! W PRAKTYCE! :)

Wejdź na stronę http://eurocash.pl/kariera/strefa-studenta/praktyki-letnie.html wybierz Dział dla siebie i wypełnij formularz aplikacyjny

Oferty pracodawców