Eurostudent

Profil pracodawcy

IMI Hydronic Engineering to część międzynarodowego koncernu IMI plc, notowanego wśród 100 największych spółek na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (FTSE 100). Jesteśmy liderem w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach. Zapewniamy wydajne i wysokiej jakości produkty i usługi, aby efektywniej kontrolować i zabezpieczać pracę systemów HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning).

 

Posiadamy 3 wyspecjalizowane marki:

· IMI Pneumatex – ekspert w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia wody i odgazowania,

· IMI TA – lider w równoważeniu i regulacji,

· IMI Heimeier - przoduje w dziedzinie termostatyki.

 

Studentom ostatnich lat i absolwentom oferujemy możliwość rozwoju w ramach Graduate Programme, międzynarodowego programu pozwalającego poznać cztery kluczowe dla IMI obszary: produkcja, zarządzanie projektami, R&D, a także sprzedaż.

 

Rekrutacja jest już aktywna tutaj

 

Do zobaczenia na Assessment Center w Birmingham


» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Niełatwo nas sobie wyobrazić, dlatego najwięcej powiedzą o nas obiekty referencyjne, gdzie zostały użyte nasze rozwiązania:Power Tower w Austrii

Ze względu na oparcie systemu na energii odnawialnej, Power Tower potrzebowała precyzyjnego systemu hydraulicznego w celu osiągnięcia idealnych warunków w pomieszczeniach. IMI Hydronic Engineering zostało poproszone o dostarczenie rozwiązania równoważenia hydraulicznego, które całkowicie spełniłoby rzadko spotykane i wysokie wymagania. 

Politechnika w Hongkongu

Kiedy Politechnika w Hongkongu planowała renowację starego systemu HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), wyzwaniem postawionym przez rząd w Hongkongu było zapewnienie wewnętrznej temperatury w klimatyzowanym budynku powyżej 25.5° C, aby zmniejszyć wpływ jego działania na środowisko. W związku z tym szukali odpowiedniego partnera z wiedzą praktyczną oraz umiejętnością zaprojektowania systemu o wysokiej wydajności, pozwalającego na dokładną regulację temperatury.

 

Co wyróżnia IMI Hydronic Engineering?

 

Głównym celem IMI Hydronic Engineering jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz wymagań rynku, aby jak najefektywniej wykorzystać nasze umiejętności, pomagając klientom zmierzyć się z ich wyzwaniami. Podczas praktyk i staży stajesz się częścią naszego zespołu. Jeśli jesteś tak ambitny(a) jak my, to wierzymy, że Twoje możliwości w naszej firmie są nieograniczone.

 

Szukaj nas nieopodal Olkusza!


www.imi-hydronic.pl

Programy rozwojowe

Inżynierom, którzy chcieliby się rozwijać w branży HVAC, oferujemy wiele możliwości:

 

· Studentów zapraszamy na praktyki i prace wakacyjne w działach produkcyjnych, a także do aplikowania na stanowiska juniorskie w części administracyjnej.

· Absolwentów zachęcamy do udziału w 2-letnim płatnym programie stażowym Graduate Programme, dedykowanym osobom, które ukończyły kierunek techniczny z tytułem inżyniera. Udział w Graduate Programme umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego w czterech obszarach: operacyjnym, R&D, projektowym oraz sprzedażowym. W ramach programu realizowane są dwa zagraniczne wyjazdy do naszych oddziałów w Europie.

 

Co mówią o Graduate Programme nasi obecni stażyści?Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny do Graduate Programme jest wieloetapowy i międzynarodowy. Aplikacja wymaga dobrej znajomości języka angielskiego, cały proces i następnie program stażowy prowadzony jest w tym języku.

 

Po pierwsze:

Zaaplikuj na stronie

 

Po drugie:

Wypełnisz formularz z danymi osobowymi oraz dołączysz CV, odpowiesz na kilka pytań weryfikujących Twoją motywację.

 

Po trzecie:

Po pozytywnym przejściu wcześniejszych etapów, zostaniesz poproszony o wypełnienie testu on-line.

 

Po czwarte:

Skontaktuje się z Tobą bezpośrednio firma wspierająca nas w tym procesie rekrutacyjnym i przeprowadzi wywiad telefoniczny.

 

Wreszcie:

Najlepszych kandydatów zaprosimy do udziału w procesie Assessment Center, który najprawdopodobniej odbędzie się w centrali firmy w Birmingham w UK.

 

Firma pokryje koszty przelotu kandydatów na AC, jak i koszty zakwaterowania za granicą.

 

Na co więc czekasz? J


Aplikuj tutaj.

 

I dołącz do naszego polskiego Graduate TeamuOferty pracodawców