Eurostudent

Profil pracodawcy


Leroy Merlin Polska Sp. z o o.
ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa
e-mail: rekrutacja@leroymerlin.pl
telefon:  22- 528-58-00
www.kariera.leroymerlin.pl


Kim jesteśmy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do It Yourself (DIY). Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku. Od 1979 roku jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). Z kolei w roku 2006 r. z firm branży budowlanej należących do AFM utworzono ADEO, do którego przynależy m.in. Leroy Merlin. Obecnie ADEO, to 32 przedsiębiorstwa w 12 krajach na całym świecie, zatrudniające łącznie 90 000 pracowników.
Dziś Leroy Merlin, to ponad 400 sklepów na całym świecie.

W Polsce firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jesteśmy w 34 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 52 sklepy wielkopowierzchniowe, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, portal inspiracyjno-wnętrzarski www.domzpomyslem.pl, portal poświęcony wydrukom 3D www.domlab.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów.

W 52 sklepach w całej Polsce oraz centrali w Warszawie pracuje blisko 9 000 pracowników! Unikalna kultura organizacyjna firmy charakteryzuje się silnie zakorzenionymi humanistycznymi wartościami, bardzo dobrą atmosferą pracy, zgranym zespołem oraz wspieraniem pracowników w rozwoju. 

 

Dowiedz się więcej na: www.kariera.leroymerlin.pl

 
Oferty pracodawców