Eurostudent

Profil pracodawcy

Nestlé Polska S.A
ul. Domaniewska 32,
02-672 Warszawa
rekrutacja@pl.nestle.com
www.nestle.pl

Kim jesteśmy

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i 90 marek, w tym m.in.: NESCAFé, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NAŁĘCZOWIANKA  oraz PURINA.
Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat i zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 9 lokalizacjach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Przykładamy dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów, jednocześnie przekazujemy naszym pracownikom i konsumentom szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Innowacyjne pomysły naszych pracowników wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia – nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów, absolwentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!

 

Jesteśmy znanym i cenionym pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

 

Ważna jest dla nas pasja i nieustanny rozwój!

Proces rekrutacyjny


Program Letnich Praktyk z Nestlé

Kogo szukamy?

Business Internship Program

Kogo szukamy?

Studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów.

Gdzie?

Praktyki odbywają się w biurach głównych Nestle w Polsce w takich działach jak: Marketing, Trade Marketing, Sprzedaż, Controlling, Logistyka, HR, IT, Komunikacji i Usług Marketingowych lub innych w zależności od potrzeby biznesowej.

Kiedy?

Praktyki trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie http://www.nestle.pl/pl/jobs/praca-w-nestle i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to testy analityczne i werbalne, Assessment Center + rozmowa z przedstawicielem działu HR oraz z Menadżerem – Twoim przyszłym przełożonym.


Technology Engineering Development Program

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku lub absolwentów do dwóch lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają się w zakładach produkcyjnych w Kaliszu, Namysłowie  (k. Wrocławia), Kargowej (k. Zielonej Góry), Rzeszowie oraz Nowej Wsi (k. Wrocławia) w takich działach jak: Technologia i Produkcja, Techniczny, Zapewnienia Jakości, Inżynierii Przemysłowej, Wdrożeń i Rozwoju Nowych Produktów i innych w zależności od potrzeby biznesowej.

Kiedy?

Praktyki trwają od 2 do 6 miesięcy i rozpoczynają się 1 lipca.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na http://www.nestle.pl/pl/jobs/praca-w-nestle i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR + case study z zakresu wiedzy teoretycznej i specjalistycznej w ramach określonego działu. Ostatnim etapem jest rozmowa z Menadżerem – Twoim przyszłym przełożonym w wybranym zakładzie produkcyjnym.


Oferty pracodawców