Eurostudent

Profil pracodawcy

     
  NUTRICIA Polska Sp. z. o. o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
tel.: +48 22 550 00 00
fax: +48 22 550 00 01
rekrutacja.nutricia@danone.com

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z. o. o.
ul. Marka z Jemielnicy 1
45-952 Opole
tel.: +48 77 454 40 55
fax: +48 77 454 27 94
praca.opole@danone.com

http://www.nutricia.com.pl
http://www.facebook.com/NUTRIsfera

 
     

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy


NUTRICIA to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Firma jest częścią Grupy Danone. Specjalizujemy się w żywności dla dzieci i niemowląt oraz doradzamy i pomagamy rodzicom dbać o prawidłowe żywienie i rozwój dzieci, zgodnie z naszą misją „Zdrowe dzieci, zdrowa przyszłość dla Polski”. NUTRICIA dostarcza produkty żywnościowe dla dzieci we wszystkich kategoriach − od podstawowych i specjalistycznych mlek modyfikowanych (marki Bebiko i Bebilon), po pełną gamę odżywek dla niemowląt (marka BoboVita), w której są m.in. kaszki, obiadki, zupki i deserki. NUTRICIA w Polsce to dwie spółki – działająca w obszarze produkcji NUTRICIA Zakłady Produkcyjne z siedzibą w Opolu oraz zajmująca się dystrybucją NUTRICIA Polska z siedzibą w Warszawie. Oferujemy również innowacyjne terapie dla pacjentów i osób chorych w każdym wieku, którzy z powodów zdrowotnych wymagają specjalistycznego żywienia (Dywizja Żywności Medycznej).

WARTOŚCI – To, co nas łączy

Jesteśmy organizacją stworzoną dla ludzi i z myślą o ludziach. Będąc wiernymi naszym wartościom, tworzymy wyjątkowy i zaangażowany Zespół specjalistów, entuzjastów, współpracowników i pasjonatów.

HUMANIZM wyznacza kierunek naszego rozwoju, a zwracanie uwagi na jednostki leży u podstaw naszych decyzji.

Uczysz się, zdobywasz doświadczenie, a przy tym możesz liczyć na nasze wsparcie. Wierzymy, że BLISKOŚĆ to wiarygodność, to poczucie przynależności do zespołu.

Tak, nasz ENTUZJAZM jest zaraźliwy i sprawia, że praca staje się przyjemnością, a pozytywna atmosfera towarzyszy nam na każdym kroku.

OTWARTOŚĆ oznacza dla nas uczciwe podejście do drugiego człowieka, do pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych. Dzięki temu wyjątkowa atmosfera wzajemnej współpracy i życzliwości pomaga nam na co dzień w realizacji powierzonych zadań.

ELASTYCZNOŚĆ – To, co nas wyróżnia


W dynamicznie zmieniającym się świecie każdy z nas poszukuje równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Szuka możliwości dopasowania czasu pracy do własnych potrzeb. W NUTRICIA istnieje możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy oraz pracy zdalnej z domu. W ramach pojawiających się projektów cross funkcyjnych każdy Pracownik ma możliwość rozwoju i szansę szerszego poznania biznesu, nie tylko działu, w którym na co dzień pracuje. Taka elastyczność poszerza horyzonty, pozwala myśleć kompleksowo o całym biznesie, a możliwości rozwoju nie tylko w NUTRICIA w Polsce, ale i w innych spółkach Grupy Danone w Polsce i za granicą dają szansę spojrzeć na działania biznesowe z różnych perspektyw. W NUTRICIA zwracamy uwagę na potrzeby pracowników, pomagamy im realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania. Wierzymy, że realizowanie swoich pasji pozwala osiągać każdy cel. Nie tylko biznesowy!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ, RóŻNORODNOŚĆ –
To, co tworzy innowacyjną kulturę


W roku 2012 NUTRICIA zajęła 1. miejsce w IV Rankingu Firm Społecznie Odpowiedzialnych organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PwC. Odpowiedzialność rozumiemy jako aktywny udział w życiu lokalnych społeczności. Budujemy bliskie relacje, by jak najlepiej zrozumieć, czego potrzebują i oczekują od nas nasi interesariusze (konsumenci, klienci, dostawcy, lekarze, położne, współpracownicy, czy też kandydaci). Szczególnie angażujemy się w pomoc najmłodszym. Za stworzenie spójnej strategii społecznego zaangażowania, obejmującej działania na rzecz zdrowia i wszechstronnego rozwoju dzieci otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Dobroczyńcy Roku.

     
   
     

Niezwykle ważne jest dla nas, aby wszystkie działania podejmowane na zewnątrz były spójne z postępowaniem wobec współpracowników. Budując relacje oparte na zaufaniu i wiarygodności, prowadzimy dialog z różnymi pokoleniami, w tym z Generacją Y. Dołącz już dziś do grona naszych sympatyków na NUTRIsferze, obserwuj nas na NUTRIsferaTV. Jesienią zostań Ambasadorem NUTRICIA na swojej uczelni. Przez cały rok śledź możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach biznesowych. Pojawimy się na twojej uczelni, bądź zaprosimy do naszego biura, dzieląc się wiedzą, jak realnie wpływać na biznes. Zainteresuj się ofertą praktyk, staży, programów menedżerskich oraz konkursu na opracowanie projektu biznesowego w dwóch lokalizacjach: Warszawie lub Opolu.

 
Warto do nas dołączyć, aby poczuć unikalną kulturę NUTRICIA, która inspiruje i wpływa na rozwój biznesowy, jak i osobisty naszych pracowników. „Złap wiatr w żagle!” („Catch the wind!”) to jedna z akcji komunikacyjnych dedykowanych naszym współpracownikom, której celem było zaangażowanie zespołu do współtworzenia nowych kierunków rozwoju biznesu, dzielenie się inspiracjami przy wykorzystaniu nowej technologii Augumented Reality („Rozszerzona Rzeczywistość”). W 2012 roku została uznana za najbardziej wiarygodny, innowacyjny, digitalowy, a przede wszystkim angażujący pracowników projekt w Polsce. Otrzymaliśmy za wewnętrzne działania tytuł Employer Branding Star. Zapraszamy was w podróż pod banderą magicznego myślenia (obejrzyj film).

   
     
     

Budując zespół stawiamy na różnorodność. Naszą firmę reprezentują osoby o różnym wieku, różnej płci, mające urozmaicone doświadczenia, opinie i pasje. Różnorodność w NUTRICIA wpływa na większą kreatywność zespołu, niestandardowe podejście do wyzwań biznesowych, co przekłada się na efektywność i innowacyjność biznesu. W lutym 2012 roku w Kancelarii Premiera RP NUTRICIA podpisała jako sygnatariusz akcji- Kartę Różnorodności. Jest ona pisemnym zobowiązaniem organizacji do wdrożenia skutecznych rozwiązań na rzecz rozwoju polityki równego traktowania i zarządzania różnorodnością w miejscu pracy oraz ich upowszechniania wśród partnerów biznesowych i społecznych.

 

Programy rozwojowe

Staże i praktyki

Praktyki i staże oferujemy przez cały rok, w zależności od potrzeb biznesowych. Uwzględniamy również potrzeby i możliwości studentów, dlatego najwięcej ofert prezentujemy w okresie wakacyjnym.

W Warszawie to programy INTERNS WANTED @ NUTRICIA, a w Opolu PRAKTYCZNIE FANTASTYCZNIE.

Program Ambasadorski

To program skierowany do osób aktywnie działających w środowisku studenckim i poszukujących dodatkowego zajęcia. Nasi Ambasadorowie wspierają nas w zakresie promocji firmy NUTRICIA na uczelniach wyższych oraz we wdrażaniu nowych rozwiązań dotyczących akcji employer brandingowych.

Uważasz, że nasz Program Ambasadorski jest ofertą właśnie dla Ciebie? Napisz nam o tym i prześlij CV na adres: rekrutacja.nutricia@danone.com

Programy Menedżerskie

Warszawa
Junior Manager Program – NUTRIgrowth to 1,5-roczny program skierowany do studentów 5 roku i absolwentów kierunków takich jak m.in. finanse, logistyka, marketing czy zarządzanie. Wybrana osoba pozna aspekty pracy w danym obszarze oraz będzie miała możliwość odbycia stażu zagranicznego w ramach naszej spółki. Każdy Junior Manager otrzymuje w NUTRICIA indywidualnie dostosowany plan rozwoju oraz bogaty program szkoleń i dodatkowych benefitów. Po ukończeniu 1,5 – rocznego programu dla najlepszych Junior Managerów istnieje możliwość kontynuowania współpracy w ramach Grupy Danone.

Opole
JUNIOR MANAGER PROGRAM
To atrakcyjny program treningowy skierowany do absolwentów i studentów ostatniego roku uczelni wyższych takich kierunków, jak technologia żywności, inżynieria produkcji, nauki o żywieniu lub pokrewne. JMP obejmuje 24 miesiące treningu, który rozpoczyna się projektem w NUTRICIA Zakłady Produkcyjne w Opolu, a następnie udziałem w projektach wybranych fabryk w DANONE.

Konkurs na opracowanie projektu

TRAMPOLINA to konkurs organizowany przez NUTRICIA w Opolu, ogłaszany na naszej stronie internetowej. Zainteresowane osoby mają do opracowania jeden z kilku  zaproponowanych projektów. Nagrodą dla autorów najlepszych pomysłów jest staż w opolskiej NUTRICIA, podczas którego, pod czujnym okiem opiekuna, pracują nad wdrożeniem swojego rozwiązania w życie.

Proces rekrutacyjny

Podczas rekrutacji w każdym kandydacie szukamy „czegoś wyjątkowego” („something special inside”). Ważne są dla nas wyznawane wartości i umiejętności przywódcze. Zwracamy uwagę na motywację do działania i osiągania celów oraz potencjał do rozwoju w naszej organizacji. Stawiamy na różnorodność płci, wieku, opinii i doświadczeń. Szukamy osób pełnych pasji i gotowych do podejmowania ambitnych wyzwań. Jak do nas dołączyć?
 
W zależności od stanowiska, na jakie poszukujemy osoby, rekrutacja różni się szczegółami. Zawsze jednak zaczynamy od określenia profilu idealnego kandydata oraz ogłoszenia oferty.

W przypadku praktyk i staży ogłoszenia pojawiają się głownie w zakładce Kariera na nutricia.com.pl oraz na NUTRIsferze na Facebooku. Następnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy w pierwszym etapie spotykają się z osobą z działu personalnego. Finalnie kilku kandydatów spotka się z potencjalnym przełożonym/opiekunem praktyk. Podczas niektórych procesów rekrutacyjnych wykorzystujemy również metodę Assessment Centre oraz testy umiejętności.

Wybranemu kandydatowi przedstawiamy ofertę pracy i zapraszamy go do odkrywania NUTRIświata w NUTRICIA!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami możesz także wypełnić formularz on-line:
http://www.nutricia.com.pl/kariera/staze-i-praktyki-w-warszawie


Oferty pracodawców