Eurostudent

Profil pracodawcy

Produkty VELUX są sprzedawane niemal na całym świecie, a nasza jest jedną z najsilniejszych na światowym rynku materiałów budowlanych. Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. W 1942 roku jej założyciel, inż. Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy.

Obecnie Grupa VELUX ma fabryki w 9 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 9,5 tys. pracowników, z czego w polskiej spółce handlowej, trzech fabrykach oraz spółkach siostrzanych pracuje ponad 3500 osób. Do pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. W firmie VELUX wierzymy, że „Ci którzy mają zdolności, powinni mieć również możliwości” – do rozwoju naszych pracowników podchodzimy indywidualnie. Dołączając do nas będziesz mógł samodzielnie odpowiadać za swój obszar zawodowy. Mamy zaufanie do naszych pracowników niezależnie od stażu pracy. U nas będziesz mógł także przekonać się, jak w praktyce wygląda skandynawska kultura pracy.

VELUX, jasne że tak!

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

VELUX, jasne że tak!

Produkty VELUX są sprzedawane niemal na całym świecie, a nasza jest jedną z najsilniejszych na światowym rynku materiałów budowlanych. Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. W 1942 roku jej założyciel, inż. Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy.

Obecnie Grupa VELUX ma fabryki w 9 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 9,5 tys. pracowników, z czego w polskiej spółce handlowej, trzech fabrykach oraz spółkach siostrzanych pracuje ponad 3500 osób.

Jasne, że rozwój…

Z nami możesz zdobyć unikalne doświadczenia zawodowe – nawet jako młody pracownik, rozpoczynający dopiero swoją karierę, będziesz miał okazję do udziału w różnorodnych projektach, w tym międzynarodowych, pracując jednocześnie w dynamicznym środowisku, w oparciu o nowoczesne technologie. Spotkasz u nas wyjątkowych ludzi, których łączą nie tylko wspólne cele i wartości, ale także pasje i zainteresowania.

Jako pracodawca nigdy nie zapominamy o tym, że życie to nie tylko praca. Dbamy o równowagę między życiem prywatnym a zawodowym i dlatego w naszej filmie obowiązuje elastyczny czas rozpoczęcia pracy.

Jasne, że zaufanie…

W firmie VELUX wierzymy, że „Ci którzy mają zdolności, powinni mieć również możliwości”. Dołączając do nas będziesz mógł samodzielnie odpowiadać za swój obszar zawodowy. Mamy zaufanie do naszych pracowników niezależnie od stażu pracy.

Jasne, że wyzwania…

Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz niezwykłe możliwości rozwoju. Sami również prężnie się rozwijamy. Od 3 lat tworzymy w Warszawie nasze nowe struktury SSC, w ramach których wspieramy procesy księgowo-finansowe, podatkowe oraz zakupowe 53 spółek Grupy VELUX, ulokowanych w 22 państwach.

Jasne, że atmosfera…

Na co dzień panuje u nas kameralna atmosfera, a otaczająca nas zieleń pozwala na chwilę relaksu. Do naszego biura możesz łatwo dojechać środkami komunikacji miejskiej, w tym również darmowym autobusem, dojeżdżającym pod sam budynek. Kompleks The Park. Nowe biuro w Warszawie zapewnia nam komfortowe warunki pracy – jest nie tylko przestronne i pełne światła, ale również wyposażone w nowoczesne stanowiska pracy. U nas, dzięki regulowanym elektrycznie biurkom, możesz pracować nawet na stojąco.

Jasne, że jesteśmy odpowiedzialni społecznie….

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Dbamy o to, jak prowadzimy nasz biznes.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych działaniach CSR przeczytaj: www.bit.ly/VELUXraportCSR

W Polsce działają również Fundacje VELUX wspierające wiele projektów społecznych. Od 2003 roku przekazaliśmy dotacje wielu polskim organizacjom na łączną kwotę 85 mln złotych. Troszczymy się również o naszych pracowników poprzez działalność fundacji pracowniczej.

Programy rozwojowe

W Grupie VELUX wierzymy, że „jeden eksperyment jest lepszy niż tysiąc opinii ekspertów”. Do Twojego rozwoju podchodzimy indywidualnie, pracujemy coachingowo i tworzymy szkolenia dopasowane do naszych potrzeb. Proces rozwoju wspomagany jest przez system ocen rocznych, które mają charakter rozmowy rozwojowej. Podczas takiego spotkania możesz porozmawiać ze swoim przełożonym na temat swoich planów zawodowych, kierunków, w których chciałbyś się rozwijać oraz o tym, jakiego wsparcia w tym zakresie potrzebujesz. Wolimy działać niż teoretyzować, dlatego proces rozwoju i uczenia się realizujemy głównie poprzez poszerzanie naszych obowiązków.

Stawiamy na praktyczne umiejętności – nasi pracownicy uczą się poprzez samodzielnie realizowane projekty. Dodatkowo, aby lepiej poznać nasze produkty nowe osoby uczestniczą w szkoleniach produktowych, podczas których uczą się jak zamontować okno dachowe. Naszym atutem jest współpraca i dzielenie się wiedzą. Kultura VELUX to kultura nauki i rozwoju, w której masz prawo popełniać błędy. Uważamy, że jest to nieodłączny element procesu uczenia się i rozwoju oraz, że najważniejsze jest to, aby wyciągać z doświadczeń wnioski na przyszłość.

Zobacz co mówią nasi pracownicy na temat pracy i rozwoju w firmie VELUX:
http://www.velux.pl/o-grupie-velux/kariera#meetpeople

Proces rekrutacyjny

W trakcie realizacji procesu rekrutacyjnego w firmie VELUX pragniemy, abyś jako kandydat już od pierwszej chwili mógł bardzo dobrze poznać naszą organizację i naszą kulturę. Staramy się, abyś czuł się wyjątkowo i miał okazję przekonać się, jacy jesteśmy. Oczekując na spotkanie zawsze możesz zadać naszym pracownikom pytania o firmę lub poprowadzić krótką rozmowę.

Otwarta i bieżąca komunikacja są dla nas bardzo istotne w procesie rekrutacji, dlatego też dbamy abyś otrzymywał od nas feedback po każdym etapie rekrutacji.  Podczas pierwszych rozmów z kandydatami dużo czasu poświęcamy na przedstawienie naszej firmy, historii, kultury i wartości. W czasie tych spotkań bardzo szczegółowo opisujemy również zakres obowiązków dla danego stanowiska, strukturę działu, warunki pracy i najważniejsze wyzwania.
Nasz proces rekrutacji jest bardzo kompleksowy i z reguły obejmuje dwa lub trzy spotkania. Ponieważ podchodzimy do niego bardzo odpowiedzialnie chcemy przez to dać Ci możliwość jak najlepszego poznania naszej firmy oraz obszaru zawodowego, za który potencjalnie miałbyś odpowiadać.
W ramach tych spotkań będziesz miał okazję porozmawiać ze swoim przyszłym przełożonym, z kierownikiem działu, do którego aplikujesz a przy niektórych rekrutacjach również z innymi osobami, z którymi będziesz miał okazję współpracować.

Dowiedz się więcej na temat naszego procesu rekrutacji: http://www.velux.pl/o-grupie-velux/kariera#jakubiegac


Aplikację do nas możesz złożyć w odpowiedzi na nasze ogłoszenie za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego:

https://velux.csod.com/ats/careersite/search.aspx?site=6&c=velux&r=1

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ofert.

Oferty pracodawców