Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

10% zniżki dla studentów w Księgarni Znaku

Szukasz prezentu pod choinkę? Nie masz pomysłu? Odwiedź Księgarnię Znaku na ul. Sławkowskiej 1 w Krakowie.

Można tu kupić (także na specjalne zamówienie) nowości i klasykę: beletrystykę, reportaże, książki filozoficzne i religijne, kompletną ofertę wydawnictwa Znak oraz publikacje obcojęzyczne. Świetnie zaopatrzony jest również dział z albumami poświęconymi architekturze, grafice i nowoczesnemu wzornictwu – nasza oferta nie ma sobie równych w Krakowie. Księgarnia Znaku jako jedna z niewielu w Polsce oferuje także kalendarze i notatniki Moleskine oraz Paperblanks.

Księgarnia Znaku wyróżnia się także indywidualnym podejściem do klientów oraz atrakcyjnymi promocjami! W okresie przedświątecznym wprowadzamy stałą promocję dla studentów: 10% zniżki na wszystkie oferowane publikacje (za okazaniem legitymacji).

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego upominku? Pracownicy księgarni wiedzą
o książkach prawie wszystko. Chętnie udzielą potrzebnych informacji i doradzą w wyborze prezentu pod choinkę, a także zapakują go gratis. Zapraszamy– po książki, inspiracje, po świąteczny nastrój!

Księgarnia Znaku, ul. Sławkowska 1, otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w sobotę w godz. 10.00-14.00.

PROMOCJA.