Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

14 Środkowopomorskie Targi Pracy Kronospan Job Fair 2016

17 marca 2016 roku, godziny 10.00 – 15.00, Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie – to najważniejszy czas i miejsce dla Twojej przyszłej kariery.

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na 14. edycję Środkowopomorskich Targów Pracy  Kronospan Job Fair 2016 – największych targów pracy w naszym regionie. Poprzednia edycja zgromadziła 70 firm i instytucji rynku pracy oraz ponad 3000 osób, poszukujących pracy.

Niezależnie od tego czy już poszukujesz pracy, czy studiujesz i nie myślisz jeszcze o karierze zawodowej udział w targach pracy to obowiązkowy punkt planu zawodowego, którego celem jest zatrudnienie.

Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć na Targach?

·        Bo targi to także wymiana informacji o rynku pracy. Tu jak w soczewce skupia się cała siła przede wszystkim regionalnego potencjału zatrudnienia.

·        Odwiedzając targi dowiesz czy za 2-3 lata kiedy także Ty wejdziesz na rynek pracy będzie możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w tej czy innej branży.

·         Będziesz wiedział więcej od swoich rówieśników, którzy pozostali w domu jakie wymagania stawiają firmy przyszłym pracownikom i możesz już teraz podjąć decyzję co należy robić, aby po studiach mieć więcej możliwości zatrudnienia.

·        Dodatkowym atutem będzie wiedza, którą posiądziesz uczestnicząc w imprezach towarzyszących, ciekawych prelekcjach, panelach i spotkaniach.

Oferta targów pracy  jest na tyle bogata, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do tego wydarzenia. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje cv, zapoznać się z planem wystawców umieszczonym na stronie targowej www.targipracy.koszalin.pl oraz prześledzić, który pracodawca poszukuje osób o podobnych do Twoich kompetencjach. Korzystaj w pełni – nie obawiaj się podejść i zapytać wystawców czego oczekują od przyszłych kandydatów do pracy.  Targi to jedyne miejsce gdzie bez stresu możesz zaprezentować swoja kandydaturę i nawiązać relacje z być może przyszłym pracodawcą.