Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

16 listopada rusza 8. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce

160 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. 16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

16 listopada w całej Polsce będzie czekać ponad 2000 bezpłatnych wydarzeń. Jednym z nich będzie konferencja otwierająca ŚTP w Warszawie. Gośćmi będą specjaliści i przedsiębiorcy z Polski, Wielkiej Brytanii, USA i Malty. Rozmowy będą się dotyczyły m.in o ciekawych pomysłów na kształtowanie przedsiębiorczych postaw wśród dzieci i młodzieży, budowania partnerstwa na linii przedsiębiorcy-organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorcy-państwo. Wydarzenie otworzy Ambasador Wielkiej Brytanii, Jego Ekscelencja Pan Robin Barnett.

Szczegóły wydarzenia na stronie: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

Rejestracja odbywa się na stronie: http://bit.ly/1OZBaM2