Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

24. Inżynierskie Targi Pracy

24. Inżynierskie Targi Pracy
14 – 15 marca 2017 r.
9:00 – 16:00
Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Największe studenckie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej!

Wiadomość dla tych, którzy wierzą w wizualizację. Twój świat nie zmieni się w ekskluzywny kurort, gdy tylko tego zapragniesz. Prawdziwym sekretem sukcesu jest ciężka praca!


To już 24 edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. W dniach  14 -15 marca 2017 r. Aula Główna Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami prawie 100 firm. Podczas tych dwóch dni, studenci będą mieli okazję by porozmawiać z przedstawicielami firm, szukających absolwentów uczelni technicznych. Dla wielu Inżynierskie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja by zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery zawodowej.  Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST, które od ponad 20 lat daje niepowtarzalną możliwość poznania ofert praktyk, pracy w międzynarodowych jak i w lokalnych firmach branży technicznej oraz rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej.

Targi Pracy to także liczne warsztaty, które już od wielu pozwalają studentom nabyć nowych umiejętności praktycznych, a także poznać lepiej przyszłego pracodawcę. Wyselekcjonowana tematyka skupiająca się przede wszystkim na wiedzy technicznej i umiejętnościach twardych daje niepowtarzalną możliwość podniesienia kwalifikacji studentów. Tegoroczna edycja to 16 warsztatów, dzięki którym studenci mogą wzbogacić swoją wiedzę z zakresu innowacji technologicznych oraz poznać bliżej rynek pracy w oparciu o wiedzę ekspercką. Podczas trwania Inżynierskich Targów Pracy będzie istniała możliwość skonsultowania swojego CV, zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz uzyskania informacji z zakresu doradca zawodowego.
Weź karierę w swoje ręce! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Przygotuj swoje CV i przyjdź 14 lub 15 marca do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.
 
Chcesz wziąć udział w jednym z 15 bezpłatnych warsztatów? Zapisz się już dziś: www.evenea.pl/organizator/stowarzyszenie-studentow-best-271862
Więcej informacji uzyskasz na stronie: www.targipracy.org.pl
 Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/600622340132179http://on.fb.me/1R2fG30
 
Serdecznie zapraszamy,
Stowarzyszenie Studentów BEST