Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskie

Największe studenckie Targi Pracy: przyjdź porozmawiaj z niemal 100 wystawcami!

To już 25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej.

W dniach 13 – 14 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej studenci mają okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki aż od 100 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo studenci mogą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez firmy, skonsultować swoje CV i wziąć udział w konkursach.

Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników, aż trudno uwierzyć, że jest ono od początku do końca organizowane przez studentów!

Targi to nie wszystko, od wielu lat organizujemy również Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera, podczas którego wyłonimy najbardziej atrakcyjnego pracodawcę według studentów i absolwentów. Dzięki niemu, pracodawcy mogą poznać zawodowe potrzeby nowego pokolenia inżynierów. Tysiące wypełnionych ankiet sprawiło, że jest to największe tego typu badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów. Tegoroczne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, po pierwszym dniu Inżynierskich Targów Pracy.

 

Zapisz się na jeden z bezpłatnych warsztatów organizowanych podczas targów: https://evenea.pl/organizator/stowarzyszenie-studentow-best-271862

Śledź naszego Facebooka: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/284972685365705/

Więcej informacji znajdziesz również na stronie www.targipracy.org.pl

Serdecznie zapraszamy

Stowarzyszenie Studentów BEST