Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

To już XIX edycje konkursów EY dla studentów!

Wraz z początkiem roku akademickiego wystartowały już XIX. edycje kultowych konkursów EY. Jak co roku, jest to okazja dla studentów wszystkich lat studiów, do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego na praktycznych biznesowych case’ach. Na najlepszych, oprócz nagród pieniężnych, czekają oferty kariery w EY bez procesu rekrutacji.

Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez specjalistów z zespołu Doradztwa Podatkowego. Na tych, którzy weszli do gry, w I etapie czeka test, a już w II wezmą udział w certyfikowanych warsztatach. Najlepsi pokażą co potrafią podczas symulacji rozprawy przed Sędziami NSA w Wielkim Finale w Warszawie.

Tym, którzy chcą poznać świat corporate finance i sprawdzić, jak wygląda praca przy wielkich transakcjach, fuzjach i przejęciach, o których można przeczytać w gazetach, dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez dział Strategii i Transakcji. Startować można w nim solo lub ze znajomymi. Na I etapie czeka test w języku angielskim. Ci, którzy poradzą sobie najlepiEY przygotują memorandum informacyjne na II etapie, a następnie powalczą o nagrodę główną w Wielkim Finale w Warszawie.

Nie musisz znać się na podatkach lub corporate finance, wystarczy, że spróbujesz i zobaczysz, czy to opcja dla Ciebie.


Sprawdź się w finansowej dżungli i zgarnij czek z puli 82 000 PLN oraz ofertę kariery w EY.

Zapisy trwają tylko do 13 listopada na www.eykonkursy.pl