Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

44 Rajd Uczelniany Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Pieniny 2008

Koło PTTK przy Uniwersytecie Ekonomicznym po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzenia weekendu majowego w studenckim gronie.

Po zeszłorocznym Rajdzie „Bieszczady 2007” przyszedł czas na Pieniny oraz otaczające je pasma górskie zarówno ze strony polskiej jak słowackiej.

1 maja rusza największa tego typu impreza naszej Uczelni. Przez 4 dni 200 uczestników podzielonych na 10 grup ( w tym grupę rowerową ), przemierza górskie szlaki Polski i Słowacji by na koniec spotkać się na Wielkim Finale w miejscowości Haligovce na Słowacji u podnóża Pienin.

Górska przygoda, nowe znajomości, wieczory przy gitarze….wszystko to przekłada się na świetne wspomnienia uczestników z których wiele traktuje Rajd jako imprezę bez której nie wyobrażają sobie majowego weekendu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: WWW.PTTK.AE.KRAKOW.PL na której już niedługo będzie można zapoznać się z opisami tras, a także relacjami z lat poprzednich – zachęcamy do pobrania prezentacji z zeszłorocznej edycji „Bieszczady 2007”. Cena Rajdu to 125 zł za które zapewniamy: transport w obydwie strony, noclegi, kolację i śniadanie podczas Wielkiego Finału w Haligovcach, piwny poczęstunek ( 2/os. 😉 oraz koszulkę dla każdego uczestnika !

Zapisy startują od 14 i trwają do 25 kwietnia – codziennie oprócz weekendów od 10-14 oraz od 19-20 !!
Do zobaczenia na Rajdzie !!!

Jonasz Raczak
Prezes Koła PTTK przy UEK Kraków