Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

50 idealnych pracodawców w jednym miejscu

Przeglądasz oferty pracy, wysyłasz CV, czekasz… a wymarzona praca jest w zasięgu ręki! Około 50 firm i korporacji z różnych branż, w tym banki, biura podróży, agencje doradztwa personalnego, Grupa Hotelowa Orbis, sieć Plus, nc+, właściciel marek Zara, Massimo Dutti czy Bershka, a do tego Google… Przemawia do wyobraźni? Przyjdź na otwarte targi pracy JobSpot – 12 kwietnia w Grupie Uczelni VISTULA w Warszawie. Udział bezpłatny. Nie przegap okazji! Wystarczy się zarejestrować!

Targi pracy JobSpot trwale i z sukcesem wpisały się w kalendarz najlepszych wydarzeń tego typu w Warszawie. Rok temu podczas Jobspot 35 pracodawców zaoferowało 450 miejsc pracy oraz 1750 praktyk i staży. W odpowiedzi na nie blisko 1000 kandydatów złożyło swoje CV i odbyło 3300 rozmów z potencjalnymi pracodawcami. Tegoroczna edycja pod hasłem ‘wymarzona praca’ ma szanse pobić ten rekord, bo udział w targach zapowiedziało około 50 firm!” – zapowiada Anna Plewa, dyrektor ds. współpracy z biznesem i rozwoju studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

W programie JobSpot 2016 zaplanowano stoiska pracodawców, warsztaty, wykłady, a także indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm i rekruterami. Absolwent AFiB Vistula, Jacek Marczenko, zdobył dzięki JobSpot pracę, która otworzyła mu drzwi do kariery. – „Dwa lata temu na JobSpot znalazłem pracę, która była wtedy spełnieniem moich marzeń. Dzięki niej zdobyłem ogromną wiedzę i doświadczenie, które następnie zaowocowały angażem w dużym, międzynarodowym banku”.

Na znalezienie pracy czy praktyk podczas JobSpot w Grupie Uczelni VISTULA mogą liczyć także studenci niemówiący w języku polskim. Część warsztatów odbywać się będzie w języku angielskim, a dodatkowo Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza, partner strategiczny wydarzenia, udzielać będzie porad studentom zagranicznym na temat uzyskania pozwolenia na pracę w Polsce.

– „Bardzo się cieszę i czekam na najbliższe targi JobSpot. Podczas poprzedniej edycji wydarzenia znalazłem pracę dorywczą w elastycznym systemie godzinowym, którą mogłem pogodzić z nauką. W tym roku kończę studia, dlatego zamierzam szukać wymarzonej pracy zgodnej z moim wykształceniem – również podczas JobSpot!” – dodaje pochodzący z zagranicy student II roku studiów uzupełniających magisterskich w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji.

Podczas JobSpot 2016 w Grupie Uczelni VISTULA wszyscy poszukujący pracy będą mieli okazję poznać Google Campus Warsaw, od ekspertów Antal oraz Quintessentially Poland dowiedzieć się, jak przejść przez ogień pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej i znaleźć pracę marzeń. Z kolei specjaliści z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości podpowiedzą, jak zmienić hobby w zawód i założyć własną firmę. A to nie koniec atrakcji! Na uczestników czeka pokaz kulinarny greckiego mistrza kuchni Theo Vafidisa i bezpłatne porady makijażystów z firmy Paese oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Targi pracy JobSpot: 12 kwietnia 2016 r. od godz. 10.00
Grupa Uczelni VISTULA, Warszawa, ul. Stokłosy 3 (stacja metra Stokłosy)
Więcej informacji na: www.vistula.edu.pl
Wstęp bezpłatny. Formularz rejestracji na targi oraz zapisy na warsztaty na stronie: www.eventbrite.com/e/jobspot-2016-targi-pracy-tickets-24093988769


Grupa Uczelni VISTULA to zespół niepublicznych szkół wyższych, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji (SGTiR) w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu. Z blisko 25 letnim doświadczeniem w kształceniu na poziomie akademickim, Grupa Uczelni VISTULA należy obecnie do najszybciej rozwijających się grup szkół wyższych w Polsce. Uczelnie wchodzące w skład Grupy kształcą studentów w ramach 25 programów studiów licencjackich i magisterskich o profilu ekonomiczno-biznesowym, artystycznym oraz hotelarsko-turystycznym (SGTiR w Warszawie). Ponadto, w ofercie uczelni wchodzących w skład Grupy jest 8 programów University of London, 26 kierunków studiów podyplomowych, 2 programy MBA oraz seminarium doktorskie z ekonomii. Międzynarodowy charakter Grupy Uczelni VISTULA, wynikający z wieloletnich prac nad programami oraz metodami nauczania potwierdza wysoka liczba studentów zagranicznych: 2 000 spośród 7 000 studentów Grupy pochodzi z zagranicy – z ponad 60 krajów.
Więcej na: www.vistula.edu.pl