Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

9. edycja PR Camp – Click through!

W dniach 11-12 grudnia 2021 roku w Krakowie odbędzie się dziewiąta edycja projektu PR Camp – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków. To projekt dzięki któremu uczestnicy z całej Polski będą mieli szansę wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach związanych z marketingiem oraz public relations, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.

 

Tematy dziewiątej edycji będą skupiać się na zagadnieniach związanych z e-commerce, performance marketingiem oraz marketingiem w mediach społecznościowych. Wydarzenie kierujemy do wszystkich osób, zarówno takich, którzy mają już doświadczenie z social mediami lub marketingiem, jak i tych, którzy dopiero je zdobywają. Chcemy aby uczestnicy po zakończeniu szkoleń mogli od razu wdrożyć w swoje życie zawodowe nabytą wcześniej wiedzę.

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. W programie znajdziemy warsztaty poświęcone m.in. pozycjonowaniu, systemie reklamowym Google i Facebooka, platformie TikTok, Pinterest czy PR produktu. Zainteresowani po uprzednim wypełnieniu formularza aplikacyjnego będą mogli wziąć udział we wszystkich szkoleniach bądź zakupić pakiet jednodniowy oraz na jedno lub dwa szkolenia. Szczegółowe informacje oraz harmonogram szkoleń znaleźć można na wydarzeniu PR Camp – Click Through!.

Głównym celem PR Campu jest przekazywanie wiedzy w prosty i dostępny sposób, tak aby każdy z uczestników nabył jak najwięcej praktycznych umiejętności dotyczących obecnych trendów panujących w sferze marketingu oraz public relations. Ponadto warsztaty są nie tylko dobrym miejscem do poszerzenia wiedzy, ale także przestrzenią do networkingu.      Z każdym rokiem wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę osób, nie tylko samych uczestników ale również doświadczonych i wykwalifikowanych prelegentów, którzy czerpią satysfakcję z dzielenia się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Formularz aplikacyjny dostępny jest do 2.12.

Strona WWW

Facebook: PR Camp

Instagram: aegee.krakow