Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

A co po wakacjach? Wpadnij na Absolvent Talent Days!

Właśnie zakończyła się IX edycja największego festiwalu pracy i kariery Absolvent Talent Days. W tym wyjątkowym na skalę polską wydarzeniu wzięło udział 40 000 studentów i absolwentów, oraz 700 pracodawców z łączną liczbą ponad 10 800 ofert pracy, staży i praktyk. Wracamy po wakacjach – wpadnij do nas w październiku lub listopadzie.

 

 

„Rób to, co kochasz” – zachęcaliśmy podczas wiosennych Absolvent Talent Days. „Znajdź pracę, która poza satysfakcją i hajsem da Ci dużo radości” – przekonywali goście, których zaprosiliśmy na wydarzenie: Filip Chajzer i Marcin Prokop, blogerzy z Fashionable.com, MaturaToBzdura.TV, Mówiąc Inaczej, Szczesliva.pl, Andrzej Tucholski, Natalia Hatalska czy, Rodzina Łopacińskich.

Spotykaliśmy się z wami w 8 miastach Polski (Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku-Sopocie), a razem z nami – ponad 700 pracodawców z 10 856 ofertami pracy, staży i praktyk. Nie samą pracą człowiek żyje! Dlatego przygotowaliśmy dla was aż 74 panele dyskusyjne, szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z rekrutacją, motywacją, poszukiwaniem pracy, która pozwoli realizować pasję, a jednocześnie przyniesie odpowiednio dużo hajsu, wiadomo.

W agendzie pojawiły się także warsztaty z Excela (z funkcji JEŻELI oraz z tabel przestawnych), autoprezentacji oraz negocjacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konsultacje CV i strefa foto, w której tysiącami robiliście sobie profesjonalne zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych. Oczywiście – wszystko za darmo.

Następna X edycja targów Absolvent Talent Days rusza już 9 października w Katowicach. Odwiedzimy Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk-Sopot, Rzeszów, Katowice i Łódź. Widzimy się? Szczegóły już wkrótce na absolvent.pl/talentdays.