Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Absolvent Talent Days

Absolvent Talent Days – wielki powrót targów pracy!

Imprezy, spotkania z przyjaciółmi, wielkie festiwale i wydarzenia gromadzące setki, a nawet tysiące osób – w ostatnim czasie wszyscy niemal zapomnieliśmy, jak jeszcze niedawno wyglądało nasze codzienne życie.

Okres pandemii zmienił jednak nie tylko branżę rozrywkową, ale i świat biznesu. Największe wydarzenia karierowe dla studentów i młodych absolwentów, musiały przenieść się z potężnych stadionów i centrów wystawienniczo-konferencyjnych do rzeczywistości wirtualnej. Targom Absolvent Talent Days udało się to z powodzeniem, jednak po tak długiej rozłące z Młodymi Talentami czujemy, że to najwyższy czas, by ponownie spotkać się wspólnie w tzw. “realu”!


Szczegóły na:

https://www.absolvent.pl/talentdays/


Nieustannie zmieniający się rynek pracy sprawia, że znalezienie nowej czy wręcz tej pierwszej pracy, jest obecnie dla młodych ludzi nie lada wyzwaniem. Jak więc zwiększyć swoje szanse na wyprzedzenie konkurentów w tym karierowym wyścigu?

Nie masz czasu na zabawę w królika doświadczalnego? Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań! Weź udział w Absolvent Talent Days – największych targach pracy i praktyk w Polsce, których najbliższa edycja odbędzie się już w październiku 2021 r. Zaczynamy od spotkania na Stadionie Narodowym w Warszawie (6.10). Kolejnym przystankiem będzie Centrum Kongresowe ICE w Krakowie (12.10), a ostatnim MCK w Katowicach (14.10).

Zarejestrowani kandydaci otrzymują bezpłatny bilet wstępu, dzięki czemu zyskują dostęp do przestrzeni targowej, oferującej możliwość porozmawiania z najlepszymi pracodawcami z wielu branż. Co więcej, na uczestników będą czekali doświadczeni rekruterzy, którzy podzielą się swoją wiedzą i udzielą wskazówek, które pomogą w przygotowaniu jeszcze lepszego CV. Na tym nie kończymy – powraca uwielbiana przez naszych kandydatów Strefa Warsztatów. Udział w szkoleniach i prelekcjach to konkretna dawka wiedzy, ale i potwierdzający jej uzyskanie certyfikat uczestnictwa w warsztacie.

3 miasta to za mało? Challenge accepted! W ramach dokładki, już 27-28 października odbędą się wirtualne targi pracy Absolvent Talent Days Online. Podobnie jak w przypadku stacjonarnych wydarzeń, jest to przestrzeń do poznawania pracodawców, budowania swojej sieci kontaktów i poszerzania wiedzy dzięki praktycznym warsztatom z dziedzin takich jak m.in. zarządzanie projektami, negocjacje, IT, HR czy Data Science.

Daj sobie pomóc – z naszą pomocą znajdziesz wymarzoną pracę lub staż!

Rejestracja trwa – pobierz bezpłatny bilet na Absolvent Talent Days. Do zobaczenia w Warszawie, Krakowie, Katowicach i online!


Grupa Absolvent to czołowy gracz polskiego rynku HR i EB. Jest trzykrotnym laureatem nagrody Deloitte Fast 50 w kategorii: najszybciej rozwijająca się firma technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku wyróżniona przez ABSL w kategorii Talent Leader i przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się spółek w Europie. Do jej najważniejszych inicjatyw należą targi Absolvent Talent Days oraz portal Absolvent.pl, prezentujący oferty pracy i praktyk dla studentów i młodych specjalistów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących marcowych targów Absolvent Talent Days Online, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Martyna Toczyska
Growth Manager
tel. 796 999 208
martyna.toczyska@absolvent.pl