Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

KGHM Polska Miedź S.A.

ul. M. Skłodowskiej-Curie, 48 59-301 Lubin

04.11.2022

Administrator, konsultant systemów wsparcia w O/COPI

Województwa:
  • lubelskie
Branże:
  • Administaracja
  • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
  • praca
Jesteśmy globalną oraz innowacyjną organizacją, która prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Od kilkudziesięciu lat wydobywamy i przetwarzamy cenne zasoby ziemi, dostarczając światu produkty, które umożliwiają jego zrównoważony rozwój. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów i należy do ścisłej światowej czołówki producentów miedzi i srebra. Zatrudniamy ponad 34 tysiące pracowników. Spójność naszej organizacji budujemy na wspólnych wartościach – BEZPIECZEŃSTWIE, WSPÓŁDZIAŁANIU, ZORIENTOWANIU NA WYNIKI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I ODWADZE.

Odkryj z nami pokłady możliwości!
Dowiedz się więcej o pracy w KGHM

Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji, Dział Administracji Obszaru Systemy Wsparcia

Poszukujemy osoby na stanowisko:
ADMINISTRATOR, KONSULTANT SYSTEMÓW WSPARCIA

Miejsce pracy: Lubin

Twój zakres obowiązków:

  • Pełnienie roli Konsultanta, Administratora Systemów Wspierających
  • Prowadzenie prac administracyjnych w zakresie wykonywania procedur eksploatacyjnych oraz obsługi sytuacji awaryjnych dla Systemów Wspierających
  • Udział w projektach, pracach analityczno-projektowych, rozwojowych oraz wdrożeniowych związanych z Systemami Wspierającymi
  • Opracowywanie rozwiązań informatycznych na potrzeby obsługi doraźnych potrzeb Użytkowników
  • Współpraca z innymi Pracownikami Oddziału przy realizacji zadań związanych z administracją, eksploatacją i optymalizacją Systemów Wspierających
  • Tworzenie i utrzymywanie, zgodnie z przyjętymi standardami, dokumentacji w zakresie prowadzonych prac

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość zagadnień z obszaru relacyjnych baz danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie A2
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

  • Chęć do nauki, ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • Sumienność oraz dokładność realizowanych zadań
  • Umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • Znajomość zagadnień z projektowanie systemów informatycznych
  • Kursy związane z administracją systemami informatycznymi