Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

KGHM Polska Miedź S.A.

ul. M. Skłodowskiej-Curie, 48 59-301 Lubin

09.05.2022

Administrator serwerów

Województwa:
  • dolnośląskie
Branże:
  • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
  • praca

Miejsce pracy: Lubin, Polkowice

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury IT;
  • Zapewnianie ciągłości pracy systemów – tj. rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością systemów, optymalizacja, monitorowanie podległej infrastruktury serwerowej;
  • Zarządzanie i projektowanie korporacyjnej infrastruktury platform systemowych i aplikacyjnych;
  • Opracowywanie projektów dokumentów dotyczących realizowanych zadań;
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników oraz pozostałych grup administratorów;
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługiwanych systemów;
  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych w obrębie posiadanych zasobów sprzętowych i programowych;
  • Przeprowadzanie migracji systemów pomiędzy serwerami oraz do wyższych wersji;
  • Realizacja globalnych projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych (platformy systemowe, aplikacje).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w instalowaniu/administrowaniu/serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczenia technicznego;
  • Umiejętność administrowania : systemami pocztowymi MS Exchange i Postfix, systemami Skype for Business, systemami videkonferencyjnymi;
  • Umiejętność pracy w środowisku Active Directory;
  • Znajomość narzędzi do filtrowania poczty i umiejętność ich konfiguracji;
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń klasy load-balancer;
  • Znajomość systemów Linux i Windows, umiejętność poruszania się w ich obrębie oraz znajomość podstaw konfiguracji;
  • Znajomość w/w systemowych języków skryptowych;
  • Zarzadzanie systemami mobilnego dostępu do zasobów korporacyjnych ( systemy klasy MDM );
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Gotowość do czterozmianowego systemu pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość języka hiszpańskiego;
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami: Spamassasin, Barracuda, Cisco Sandblast.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów prorodzinnych
  • abonamentową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia i naukę języków obcych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • kartę MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, kliknij TUTAJ i wypełnij formularz do dnia 15.05.2022

zobacz pełen profil pracodawcy