Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

KGHM Polska Miedź S.A.

ul. M. Skłodowskiej-Curie, 48 59-301 Lubin

09.05.2022

Administrator systemów IT

Województwa:
  • dolnośląskie
Branże:
  • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
  • praca

Miejsce pracy: Lubin, Polkowice

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie infrastruktury IT;
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów;
  • Zarządzanie i projektowanie korporacyjnej infrastruktury platform systemowych i aplikacyjnych;
  • Opracowywanie projektów dokumentów dotyczących realizowanych zadań;
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników oraz pozostałych grup administratorów;
  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych w obrębie posiadanych zasobów sprzętowych i programowych;
  • Przeprowadzanie migracji systemów pomiędzy serwerami oraz do wyższych wersji;
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi oraz współpraca z dostawcami w zakresie zamawianych rozwiązań, sprzętu lub licencji;
  • Samodzielne podnoszenie kwalifikacji lub udział w szkoleniach.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Administracja systemami pocztowymi MS Exchange i Postfix;
  • Administracja systemami videokonferencyjnymi
  • Znajomość narzędzi do filtrowania poczty i umiejętność ich konfiguracji (w szczególności mile widziane doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Spamassasin, Barracuda, Cisco Sandblast);
  • Znajomość systemów Linux i Windows, umiejętność poruszania się w ich obrębie oraz znajomość podstaw konfiguracji;
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do czterozmianowego systemu pracy.

Mile widziane:

  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki, telekomunikacji, elektroniki lub automatyki;
  • Znajomość języka hiszpańskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów prorodzinnych
  • abonamentową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia i naukę języków obcych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • kartę MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, kliknij TUTAJ i wypełnij formularz do dnia 15.05.2022

zobacz pełen profil pracodawcy