Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Agnieszka Głowacka, "Dmuchawce"

Intrygująca opowieść o młodej kobiecie, która dała się wciągnąć w przygodę z Internetem. Wirtualne życie splotło się z realnym i wymknęło spod kontroli. Przygoda, która może spotkać każdego użytkownika Sieci.

Historia wzięta z życia. Bohaterka książki – atrakcyjna 30-letnia Ewa – szczęśliwa żona i matka, ze świetnie zapowiadającą się karierą na stanowisku kierowniczym w biurze projektowym, pewnego dnia odkrywa, że jej mąż ma romans z młodziutką dziewczyną. Po chwilowym załamaniu, postanawia zemścić się na niewiernym małżonku i zapisuje się do internetowego portalu randkowego. Nawiązuje rozmaite znajomości z mężczyznami.
Bohaterka daje się wciągnąć się wirtualnym znajomym w erotyczną grę, która jednak nie daje jej tego czego szukała – sposobu na wyrzucenia z siebie uczucia do niewiernego męża. Internetowe znajomości doprowadzają do wielu zmian w jej życiu, ale czy miała nad tym kontrolę?
Książka ukazuje potęgę miłości, niszczącą siłę zemsty i nieodgadnione ludzkie instynkty, które czasami ujawniają się dopiero za pomocą wirtualnej sieci Internetu.

Agnieszka Głowacka – ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing. Przeciwności losu traktuje nie jako porażki, lecz wyzwania do pokonania. Pełna optymizmu, a jednocześnie twarda, silna, i konsekwentna w dążeniu do celu, stawia czoła najgorszym wyzwaniom losu. Zadebiutowała w 2006 r. wydaną w Brancie książką „Dżungla nienawiści”.

——————–

Wydawca: Oficyna Wydawnicza BRANTA – literatura piękna, słowniki, podręczniki akademickie i więcej – sprawdź na www.ksiegarnia.branta.com.pl