Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Mogilska 43

31-545 Kraków

https://www.engineering-airliquide.com/

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

Air Liquide Engineering & Construction to część Grupy Air Liquide, która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji chemicznych dla Grupy, w szczególności instalacji rozdziału powietrza, instalacji do produkcji wodoru charakteryzujących się niską emisją dwutlenku węgla oraz instalacji do produkcji wodoru opartych o odnawialne źródła energii. Nasza firma oferuje klientom zewnętrznym swoje szerokie portfolio technologii, z których technologie gazów przemysłowych, konwersji energii i oczyszczania gazów umożliwiają klientom optymalizację wykorzystania zasobów naturalnych.

 

Obejmujemy cały cykl życia projektu: od licencyjnych usług inżynieryjnych / licencjonowane urządzenia, poprzez wysokiej klasy usługi inżynierskie i projektowe, jak również zarządzanie projektem, wykonawstwem i uruchomienie instalacji. Nasze unikalne i innowacyjne technologie przyczyniają się do transformacji sektora energetycznego.

 

W naszej pracy łączymy ludzi i pomysły, aby tworzyć zaawansowane technologie w celu rozwiązania problemów klientów i dostarczania innowacji dla zrównoważonego świata.

 

Naszą największą wartością są ludzie. Zespół Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. stanowią inżynierowie z dużym doświadczeniem projektowym, którzy zapewniają kompleksowość wykonywanych prac oraz wysoki poziom realizowanych projektów. Zapraszamy do współpracy w branżach: automatyki, budowlano-konstrukcyjnej,  mechanicznej, orurowania, procesowej, systemów elektrycznych, zarządzania projektami, montażu, odbioru i rozruchu; kompletacji dostaw oraz kontroli jakości.

 

Branże projektowe wspierane są przez działy: administracji, finansowy, HR, IT, prawny oraz dział sprzedaży.

 

 

Grupa Air Liquide od dawna stara się łączyć rozwój z troską o środowisko naturalne i społeczeństwo i poprzez swoje działania przyczyniać się do osiągnięcia niektórych Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez Organizację Narodów Zjednoczonych –  wszędzie tam, gdzie może mieć na to rzeczywisty wpływ.

Climate objectives – Air Liquide is taking actions

Programy rozwojowe

Air Liquide Engineering & Construction to idealne miejsce, aby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji, która regularnie pojawia się w rankingu UNIVERSUM Poland’s Most Attractive Employers w branżach Engineering oraz Natural Sciences. Pod okiem doświadczonych inżynierów, będziesz mieć możliwość poznania naszej technologii oraz kultury organizacyjnej.

 

W naszej firmie oferujemy zarówno praktyki studenckie w okresie wakacyjnym jak i płatne staże.

 

Aplikacje przyjmujemy przez cały rok pod adresem: careers.ec.poland@airliquide.com

JESTEŚ DLA NAS IDEALNYM KANDYDATEM/TKĄ JEŚLI:

  • jesteś studentem/-tką lub absolwentem-/tką następujących kierunków: Automatyka i Robotyka, Budownictwo, Inżynieria Lądowa, Elektrotechnika, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Inżynieria Naftowa i Gazownicza, Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz pokrewnych kierunków inżynieryjnych;
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • jesteś ciekawy/-a świata i szukasz nowych wyzwań;
  • chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • interesujesz się inżynierią i nowymi technologiami.

AIR LIQUIDE SUMMER SCHOOL

 

Wiosną każdego roku wybranemu studentowi/-tce ostatnich lat studiów dajemy możliwość uczestnictwa w AIR LIQUIDE SUMMER SCHOOL –  tygodniowym kampusie w Paryżu dla studentów z całego świata ( w warunkach pandemii ostatnie edycje odbywały się online).

 

Zachęcamy do aplikowania  – nowa edycja już wkrótce!

 

Proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online

Aplikacja za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego lub naszej strony internetowej.

2. Selekcja aplikacji

Otrzymane aplikacje są analizowane pod kątem wymagań określonych w ogłoszeniu.

3. Wstępna rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami.

Z wybranymi kandydatami przeprowadzamy rozmowę telefoniczną w celu doprecyzowania lub uzupełnienia informacji zawartych w CV i/lub umówienia spotkania rekrutacyjnego.

4. Spotkanie rekrutacyjne

Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią Covid-19 i w trosce o zdrowie naszych pracowników i kandydatów, spotkania rekrutacyjne odbywają się online.  W spotkaniu  uczestniczy przedstawiciel działu HR oraz przyszły przełożony. Szczegóły dotyczące przebiegu rozmowy rekrutacyjnej przekazujemy mailowo lub telefonicznie przed jej rozpoczęciem.

5. Dodatkowe spotkanie rekrutacyjne

Wybranych kandydatów zapraszamy na drugi etap rekrutacyjny z dyrektorem obszaru, do którego prowadzona jest rekrutacja.

6. Wyniki rekrutacji

Informacja zwrotna udzielana jest wszystkim zaproszonym na spotkania kandydatom, niezależnie od podjętej decyzji.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na:

https://www.engineering-airliquide.com/talents/job-offers

 

Oferty pracodawców