Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Akademia Millennium zaprasza!

Planujesz karierę w bankowości? Marzy Ci się praca w nowoczesnej instytucji finansowej? Weź udział w szkoleniach Akademii Millennium! Już w listopadzie na Twojej uczelni!

Akademia Millennium to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Bank Millennium, których celem jest przybliżenie studentom specyfiki pracy w bankowości oraz przedstawienie możliwych ścieżek rozwoju zawodowego.

 

Już od 20 listopada na dziewięciu polskich uczelniach doświadczeni trenerzy Banku poprowadzą warsztaty na temat: „Zarządzanie siecią sprzedaży w bankowości detalicznej”.

Wiedza zdobyta w trakcie spotkania z pewnością przełoży się na wymierne korzyści dla każdej osoby, wiążącej swoją przyszłość z dziedziną bankowości.

Na warsztacie dowiesz się, jak wygląda struktura sieci sprzedaży. Będziesz miał szansę zmierzyć się z typowymi zadaniami, stawianymi osobom zarządzającym w sieci na różnych poziomach. Będziesz mógł podejmować decyzje oraz sprawdzić ich trafność.

Korzystaj z możliwości rozwoju, zgłoś się do Ambasadora Banku Millennium na Twojej uczelni!

Dla każdego uczestnika – dyplom uczestnictwa w szkoleniu oraz upominek.
Poniżej kalendarz warsztatów:

20.11  Toruń – UMK, Kraków – UE
21.11  Poznań – UE, Katowice – UE
22.11
 Wrocław – UE
29.11 
Łódź – UŁ, Lublin – UMCS
04.12 
Warszawa – SGH
06.12
 Warszawa – UW

Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Ambasadorami Banku Millennium.

Adresy mailowe umieszczone są na stronie: www.bankmillennium.pl/pl/o-banku/kariera/praktyki-konkursy-warsztaty/ambasadorzy-banku-millennium/