Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Akademia Umiejętności Grupy Maspex Wadowice

Czy umieszczenie soku pomidorowego obok pomarańczowego na półce sklepowej ma znaczenie? Gdzie leży sekret udanego spotu reklamowego? Pod jakimi innymi nazwami możemy spotkać popularnego „Kubusia”? Kto i kiedy powinien założyć abaję? Co kryje się pod skrótem AC?

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja Akademii Umiejętności Grupy Maspex – było to pierwsze wydarzenie dedykowane studentom zorganizowane przez firmę na tak dużą skalę.

-3 największe krakowskie uczelnie
-5 obszarów tematycznych
-17 spotkań warsztatowych
-ponad 450 słuchaczy i uczestników

Celem spotkań z pracownikami Grupy Maspex było pokazanie studentom, na czym polega codzienna praca w firmie oraz wytłumaczenie im teoretycznych zagadnień dot. konkretnego zagadnienia w praktycznym ujęciu. Dzięki spotkaniom studenci mieli okazję poczuć atmosferę panującą w firmie oraz zobaczyć, jak wyglądają codziennie starania pracowników, by znane i lubiane produkty znalazły się na sklepowych półkach. W miłej i przyjemnej atmosferze pracownicy firmy przekazywali studentom swoją wiedzę z obszarów marketingu, customer marketingu, eksportu, category managementu i HR. Każdy z warsztatów był niepowtarzalną okazją, żeby spotkać się i porozmawiać ze specjalistami w każdej z dziedzin. Podczas spotkań, oprócz sporej dawki specjalistycznej wiedzy, studenci otrzymywali od pracowników działu HR informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz o rekrutacji do programu Praktyk w Grupie Maspex.

Czytaj więcej:

http://karieraplus.pl/aktualnosci/akademia-umiejetnosci-grupy-maspex-wadowice