Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Akademickie Targi Pracy coraz bliżej!

10 kwietnia 2019 r. w Hali Expo przy al. Politechniki 4 odbędzie się kolejna – 14. Edycja Akademickich Targów Pracy podczas której wszyscy studenci i absolwenci będą mieli okazję do aplikowania na setki stanowisk oferowanych przez pracodawców z regionu łódzkiego.


Akademickie Targi Pracy dają możliwość spotkania się z ponad setką pracodawców z różnych branż, którzy z myślą o studentach i absolwentach łódzkich uczelni prezentują swoje oferty praktyk i staży. Dla studentów zainteresowanych rozwojem własnej kariery jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z trendami na lokalnym rynku pracy. Wystawcy natomiast mają okazję zarówno do znalezienia przyszłych pracowników jak i do promocji swoich produktów i usług wśród wszystkich odwiedzających Targi jaki i wśród innych wystawców.

Ponadto podczas ATP odwiedzający mają okazję do wzięcia udziału w innych przygotowanych atrakcjach. Jedną z nich jest udział w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli firm – praktyków w swoim fachu, którzy opowiedzą o tym na czym znają się najlepiej. Szeroka gama tematyczna gwarantuje wybór warsztatu zgodnego z zainteresowaniami.
Tradycyjnie ATP będzie miało przyjemność zaprosić specjalnego gościa – celebrytę, który zaszczyci nas wyjątkową prelekcją. Należy pamiętać, że liczba miejsc na prelekcję i warsztaty jest ograniczona, dlatego najlepiej zapisać się jak najszybciej, aby nie przegapić tej okazji.


Dodatkowo w dniu Targów dla wszystkich odwiedzających jest dostępna Strefa Doradcza, w której to pod czujnym okiem ekspertów uczestnicy mogą sprawdzić swoje CV oraz Listy Motywacyjne. Zatem organizatorzy nie tylko gwarantują świetnych wystawców, ale również zapewniają możliwość konsultacji dokumentów aplikacyjnych z wyśmienitymi specjalistami, aby zaprezentować się przed przyszłymi pracodawcami z jak najlepszej strony.