Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

AmRest Holdings SE

Pl. Grunwaldzki 25-27

50-365 Wrocław

praca@amrest.eu

+48 71 386 10 00

www.amrest.eu

 

 

 


AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. W 2012 roku do portfolio AmRest dołączyły dwie doskonale prosperujące chińskie marki: Blue Frog i KABB.

Obecnie AmRest zarządza blisko 900 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracjami z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia ponad 23 tysiące pracowników AmRest w 12 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

 

 

Kim jesteśmy

 

AmRest to wyjątkowe miejsce, w którym zadbamy o Twój rozwój zawodowy i osobisty. Wszystko co robimy, wynika z pasji. Wiemy, że nasza organizacja nie osiągnęłaby sukcesu, gdyby nie nasi ludzie. Działamy zgodnie z naszymi Naczelnymi Wartościami i wierzymy, że Wszystko Jest Możliwe!

 

 

Szukasz pierwszej pracy? A może chcesz sobie dorobić? Dołącz do nas jako Pracownik Restauracji lub Kawiarni i zasmakuj wyjątkowej atmosfery AmRest.

 

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Spróbuj swoich sił jako Menedżer jednej z naszych restauracji lub kawiarni.

 

Wolisz pracę biurową? Dołącz do blisko 400 specjalistów i rozwijaj się w jednym z Działów, takich jak Księgowość, Finanse, IT, Marketing, Dział Prawny czy HR, wspierających pracę naszych restauracji i kawiarni.

 

Co oferujemy?

 

Unikalną kulturę „Bring Fun To Life”

Jesteśmy organizacją, która stawia przede wszystkim na otwartość oraz szczerą informację zwrotną. Zgodnie z naszymi Naczelnymi Wartościami poszukujemy nowych rozwiązań, które często wychodzą poza utarte schematy. Podchodzimy odpowiedzialnie do powierzonych nam zadań, ale potrafimy też dobrze się bawić, bo wszystko co robimy wynika z pasji!

 

Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole

Jesteśmy organizacją międzynarodową, a nasza działalność obejmuje takie rynki jak Polska, Czechy, Węgry, Rosja, Serbia, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja, Hiszpania, Francja, Niemcy i Chiny. Pracując z nami będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje językowe w codziennej pracy.

 

Troskę i docenienie pracowników

Każdego dnia doceniamy wkład jaki wnoszą pracownicy do naszej organizacji i zgodnie z Naczelnymi Wartościami AmRest potrafimy za to nagradzać nie tylko słownie, ale również poprzez awansowanie danego pracownika na wyższe stanowisko. Do innych form uznania naszych pracowników należą: premie oraz nagroda WJM przyznawana osobom, które poprzez swoją postawę i działanie udowadniają, że Wszystko Jest Możliwe.

 

Dynamiczny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze

Jesteśmy organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i umożliwia im rozwój poprzez różnorodny pakiet szkoleń i warsztatów. Szkolenia te obejmują kompetencje zarówno miękkie, jak i twarde oraz są dopasowane do potrzeb naszych pracowników.

 

Rozbudowany system premiowy i kafeteryjny

W AmRest wierzymy, że pracownicy powinni być nagradzani za swoją ciężką pracę i osiągane wyniki. Stworzyliśmy roczny system premiowy, aby doceniać starania naszych pracowników oraz ich zaangażowanie i postępowanie zgodne z naszymi Naczelnymi Wartościami.  Dodatkowo, w AmRest wierzymy, że świadczenia powinny być wyjątkowe, tak jak nasi pracownicy. Dlatego też, AmRest oferuje pracownikom udział w systemie kafeteryjnym, w którym każdy ma możliwość skorzystania ze świadczenia, jakie mu najbardziej odpowiada. Do wyboru jest ponad 200 świadczeń, wśród których wymienić można między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczenie, fundusz inwestycyjny, kartę Multisport, bilety do kina po okazyjnej cenie czy też oszczędzanie pieniędzy na wakacje.

 

Poznaj nas lepiej!

 

 

Programy rozwojowe

Program Stażowy AmRest to szansa na rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów, we wrocławskiej siedzibie firmy.

 

 

 

Uczestnicząc w Programie Stażowym AmRest nie będziesz parzył kawy ani kserował setek dokumentów! Będziesz  za to pełnoprawnym członkiem zespołu, zaangażowanym w realizację ciekawych, ambitnych projektów, rozwiniesz
wiedzę, zgodną z Twoim wykształceniem kierunkowym i będziesz miał możliwość skonfrontowania jej z praktyką.
Program Stażowy AmRest to unikalna szansa na zdobycie doświadczeń w globalnej firmie, której Centrala mieści się we Wrocławiu.

 

 

Nasz Program Stażowy to wyjątkowa szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarach takich jak m.in.:

 • Marketing
 • PR
 • HR
 • Zakupy
 • Księgowość
 • Finanse
 • IT
 • Działy Techniczne (budowa oraz utrzymanie
  restauracji)

 

Co oferujemy?

 • Płatny staż w oparciu o umowę cywilnoprawną
 • Od 20 do 40 godzin pracy tygodniowo przez okres 2-4 miesięcy
 • Elastyczne godziny pracy
 • Wsparcie Opiekuna Stażu
 • Referencje po odbyciu Stażu

 

 

Czekamy na osoby otwarte, energiczne i nie bojące się wyzwań! Jeśli mowa o Tobie, koniecznie zajrzyj na stronę:

 

www.amrest.eu/kariera/oferty-pracy i
aplikuj kiedy pojawi się oferta!

 

 

Proces rekrutacyjny

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które zarażają innych pozytywną energią, chętnie podejmują wyzwania, są otwarte na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz są gotowe dać z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych gości.

 

 

Po wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz, proces rekrutacji wygląda inaczej.

 

Pracownik Restauracji/Kawiarni

Kandydat na stanowisko Pracownika Restauracji lub Kawiarni otrzymuje zaproszenie na rozmowę w restauracji, po której Zastępca Kierownika podejmuje decyzję o zatrudnieniu.

 

Manager Restauracji/Kawiarni/ Pracownik Biura

W przypadku stanowisk menedżerskich lub biurowych, Kandydat dostaje zaproszenie na spotkanie lub wywiad telefoniczny z rekruterem, wypełnia testy kompetencyjne, a decyzję o zatrudnieniu podejmuje potencjalny przełożony, po ostatecznym spotkaniu z Kandydatem.

 

Jeżeli czujesz, że AmRest to właściwe miejsce dla Ciebie, aplikuj wysyłając swoje CV na adres praca@amrest.eu

 

Wszystko Jest Możliwe!

 

Oferty pracodawców