Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Andrzejkowy wieczór kabaretowy

Halama i Dudziński.

Już w następny poniedziałek, 30/11/2009, o godzinie 20:00 wytwórnianą sceną będą rządzić mistrzowie dowcipu. Swoimi skeczami rozbawią widzów Grzegorz Halama i Sambor Dudziński.
 
Artyści przyjadą do Łodzi specjalnie na andrzejkowy wieczór, w trakcie którego zaprezentują lawinę gagów i skeczy charakterystycznych dla kreowanych przez nich postaci scenicznych. Ten niezwykły kabareton będzie okazją do przypomnienia sobie znanych i cenionych przez polską publiczność kreacji Grzegorza Halamy, znanego także jako Pan Józek. Publiczność będzie miała okazję posmakować wytrawnego dowcipu mniej znanego lecz niemniej charyzmatycznego Sambora Dudzińskiego. Obaj panowie są gwarancją świetnej zabawy tego wieczora w Wytwórni.
 
Oto jak artyści mówią o sobie nawzajem:
 

W ogóle nie dziwię się dziewczynom, wyglądającym na koncertach Sambora jak maślane pączki. Sam jestem pod niemniejszym urokiem, rzucanym przez Sambora z taka gracja jakby był co najmniej greckim młodym bożkiem, którego powinno się wyznawać. I ja go wyznaję. Kipiąca pomysłami i energią charyzmatyczna postać w bieli, pełna artyzmu i pasji. Możliwość odnalezienia wspólnego z Samborem języka – bycia na scenie – uważam za swoje szczęście i zaszczyt. Poza tym tak normalnie bardzo się lubimy i każde nasze spotkanie daje nam radość. Jedyne czego mogę życzyć sobie i widzom to to, żeby ta radość w pełnym bezmiarze wylała się na wszystkich którzy będą świadkiem naszego wspólnego wydarzenia.” – Grzegorz Halama (www.albert-art.pl , www.halama.pl  )

 

Grzegorz Halama jest dobrym człowiekiem. Dobry człowiek to taki, który robi coś dobrego dla innych ludzi. A cóż może by piękniejszego dla człowieka nad uśmiech, który wysłany z serca do ludzi – od ludzi powraca. Taka jego praca” – Sambor Dudziński (www.sambordudzinski.pl , www.myspace.com/sambordudzinski  )