Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Aplikuj na płatne staże w 3DS

Czy chcesz pracować w jednej z najbardziej innowacyjnych i drugiej co do wielkości firmie software’owej
w Europie? Czy liczy się dla Ciebie rozwój przy zachowaniu work-life balance? Jeśli tak – rozpocznij swoją karierę w firmie, która jest częścią dużej francuskiej korporacji, ale z rodzinną, przyjazną atmosferą

Dassault Systemes „The 3DEXPERIENCE Company” to światowy lider w dziedzinie oprogramowania do projektowania 3D, producent oprogramowania PLM oraz CAD/CAM/CAE. 14 000 pracowników, ponad 190 000 klientów w ponad 140 krajach na całym świecie – to liczby 3DS. Firma znana jest z marek takich jak: CATIA, SolidWorks, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA, 3D VIA, 3DSwYm, EXALEAD czy Netvibes.

Krakowski oddział z siedzibą na Kapelance jest częścią brandu DELMIA, skupiającego aplikacje dedykowane firmom produkcyjnym, umożliwiające im definiowanie, planowanie, tworzenie, a także i zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie oraz synchronizowanie procesów produkcyjnych. Do lipca 2013 r. krakowski oddział funkcjonował jako Apriso. Rozwią-zania Apriso włączone zostały do oferty Dassault Systemes w ramach marki DELMIA Apriso. Zapewniają idealne połączenie pomiędzy wirtualnym światem digital manufacturing a realnym światem produkcji.

Co oznacza praca w 3DS?

•    główne centrum rozwoju produktu w Krakowie,
•    ciekawe projekty dla globalnych klientów realizowane przez zgrane zespoły,
•    dostęp do atrakcyjnych benefitów.

Kogo szukamy?

Pasjonatów nowych technologii, osób otwartych na współpracę, kreatywnych i znających język
angielski – osób z doświadczeniem i studentów na płatne staże. Poszukujemy: Programistów, Testerów Oprogramowania, Dokumentalistów, Inżynierów Wsparcia Technicznego, Konsultantów, Trenerów Szkoleń IT. Poruszamy się w obszarze: C#, .NET, JavaScript, SQL, MS SQL, Oracle, Windows.

Staż w 3DS trwa min. 3 miesiące. Wymiar etatu i godziny pracy ustalane są indywidualnie. Każdy stażysta ma swojego mentora, który czuwa nad jego rozwojem. Dla nas bardziej liczy się pomysł niż schematyczne odtwarzanie dotychczasowych rozwiązań!

Więcej informacji na www.3ds.com!