Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Art of Murder: Klątwa Lalkarza (City Interactive)

Gra ta, stworzona przez największego polskiego producenta gier City Interactive, to kontynuacja popularnej i ciepło przyjętej Art of Murder: Sztuka zbrodni.

Jest to detektywistyczna gra przygodowa typu point and click, wymagająca od gracza logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Gracz ponownie wciela się w postać agentki FBI, Nicole Bonet, która zajmuje się kolejną mroczną sprawą.
Tym razem w Stanach Zjednoczonych dochodzi do serii zagadkowych, okrutnych morderstw. Podobne zabójstwo ma miejsce za oceanem, w Paryżu. Agentka FBI, zdana wyłącznie na siebie, będzie musiała stawić czoła nowym wyzwaniom.
Gracz przeprowadza dochodzenie, wymagające odwagi, poświęcenia i logicznego myślenia. Gra odznacza się intrygującą fabułą, pieczołowicie przygotowanymi przez najlepszych grafików lokacjami, drobiazgowo dopracowanymi, trójwymiarowymi postaciami. Mroczny, pełen napięcia klimat stworzony został poprzez połączenie wciągającej fabuły, atrakcyjnej grafiki, skomponowanej na potrzeby gry muzyki i realistycznych efektów dźwiękowych.