Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Artystyczna Alternatywa kobietom

Dobry pokaz mody to ciekawe kolekcje, piękne modelki, modne makijaże i fryzury. W klubie Folia 8 marca nie zabrakło żadnego z tych elementów.

Z okazji Dnia Kobiet w klubie Folia w Krakowie odbył się pokaz mody, na którym awangardowe makijaże wykonali słuchacze Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa” (www.art.krakow.pl).
 
– Staraliśmy się, aby wykonane przez nas makijaże były bardzo wyraziste i podkreślały urodę modelek – mówi Damian Kuzara (słuchacz szkoły). – Inspirację do makijaży czerpaliśmy z najnowszych trendów w wizażu i wykorzystując wiedzę zdobytą w szkole „Artystyczna Alternatywa”. Udział w takich imprezach jak ten pokaz jest dla nas ciekawym doświadczeniem i doskonale przygotowuje do wykonywania przyszłego zawodu – wizażysty.
 
Swoje kolekcje ubrań zaprezentowali młodzi projektanci: Karolina Dulemba, Kuba Ziemirski, Liczi. Róża Topolnicka, słuchaczka Szkoły Wizażu, zaprezentowała kolekcję oryginalnej biżuterii. Modelki do pokazu zapewniła agencja MAI, Kuba Ziemirski zajął się stylizacją fryzur, a choreografię pokazu przygotowała Agnieszka Rokosa, wykładowca w Szkole Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa” przedmiotu historia ubioru i mody.

    

Foto: M. Urban, D. Senkowski