Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Australian Pink Floyd Show w Polsce!

31 stycznia 2009 r. we Wrocławiu z okazji 30. rocznicy światowej trasy "The Wall" odbędzie się wielki tribute koncert – Australian Pink Floyd Show.

by uczcić trzydziestolecie powstania klasycznej rock opery „The Wall” z 1979 roku, żywy fenomen, którym jest Australian Pink Floyd Show, ponownie powraca do Polski! Po fenomenalnym występie w katowickim Spodku na początku 2008 roku, tym razem zespół zaprezentuje zapierająca dech płytę „The Wall” oraz inne przeboje Pink Floyd, we wrocławskiej Hali Stulecia. Nadzwyczajny materiał z tego legendarnego już albumu i inne klasyki zostaną odtworzone „jota w jotę”. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć nową scenę, nowe animacje wideo, nadmuchiwane postacie z „The Wall”, lasery, widowiskowe wizualizacje i inne niesamowite efekty specjalne. Takiego i na taką skalę wykonania nie można było doświadczyć od przeszło 25 lat- od kiedy zespół Pink Floyd przestał grać. Teraz „The Wall” znów powraca w całej swojej okazałości i chwale. Show został przygotowany przez zespół, o którym London Daily Mail pisze: „Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd”. Goszcząc w Katowicach, zespół podbił serca polskich fanów Pink Floyd, a teraz APFS zapowiada, że koncert, który dadzą we Wrocławiu będzie jeszcze większy, lepszy i bliższy epickiej rock operze jaką był Pink Floyd podczas swych występów. APFS to przede wszystkim niebywała troska o szczegóły – każdy utwór z „The Wall” zostanie dokładanie odtworzony przez niesamowicie utalentowanych muzyków.

Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach APFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa Austraian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór Comfortably Numb! W rezultacie, Australian Pink Floyd Show jako jedyny 'tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji, oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

Oto nadchodzi wyjątkowa szansa, aby ponownie usłyszeć takie standardy jak „Comfortably Numb”, „Hey You”, „Another Brick In The Wall”, „Run Like Hell”, oraz inne utwory pochodzące z albumu, który wstrząsnął umysłami na całym świecie. Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby wreszcie na własnej skórze, przekonać się lub też po prostu dowiedzieć na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd! Przeżyj koncert swojego życia!


Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl