Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Aż 60 000 złotych w puli Stypendium z Wyboru

Staż kardiologiczny w Kalifornii, a może skonstruowanie skafandra kosmicznego? Studenci i młodzi absolwenci walczą o dofinansowanie swoich projektów w Stypendium z Wyboru

Blisko 300 uczestników bierze udział w finale Stypendium z Wyboru, ogólnopolskiego programu stypendialnego, wspierającego rozwój zawodowy i edukacyjny młodych ludzi. To internauci zdecydują o tym, kto otrzyma dofinansowanie na realizację swojego projektu. Poznaj zawodowe marzenia młodych Polaków i zagłosuj na faworyta tylko do 5 grudnia.

 

Uczestnicy V edycji Stypendium z Wyboru to młodzi specjaliści i pasjonaci wielu obszarów. Julia Marek, studentka Optyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Konstrukcji ubioru, zaangażowana w studenckie projekty kosmiczne, chce stworzyć specjalistyczny skafander dla astronautów. Oliwia Opacka, studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego planuje udział w wolontariacie medycznym w Etiopii, a Aleksandra Juszkiewicz chce ukończyć profesjonalny kurs nurkowania i w przyszłości badać dno morskie. Niezwykłych marzeń uczestników Stypendium z Wyboru jest jednak dużo więcej, a wszystkie można obejrzeć na stronie programu: www.stypendiumzwyboru.pl

 

Aż 60 000 złotych w puli Stypendium z Wyboru

Laureatom V edycji Stypendium z Wyboru przekazane zostanie łącznie 60 000 złotych. Zwyciężą autorzy projektów, które najbardziej spodobają się internautom i zdobędą największą liczbę głosów. Zacięta walka trwa już drugi tydzień i zakończy się 5 grudnia o godzinie 23:59. Zawodowe marzenia młodych może wesprzeć każdy – wystarczy wejść na stronę www.stypendiumzwyboru.pl/glosuj, wybrać najbardziej fascynujący projekt i zagłosować. Wśród głosujących rozlosowany zostanie tablet.

Fundacja Absolvent.pl organizuje Stypendium z Wyboru we współpracy z Mecenasami – firmami, które wspierają rozwój zawodowy oraz edukację młodych ludzi.

W EY doceniamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, lubimy też spełniać marzenia. Dlatego z dumą wspieramy projekt Stypendium z Wyboru – podkreśla Piotr Lenarczyk z EY.

Wśród Mecenasów V edycji Stypendium z Wyboru znaleźli się: Nestlé, Budimex, Absolvent.pl (Mecenasi Strategiczni), EY (Mecenas Wspierający) oraz MediaCap. Laureatów programu poznamy już 20 grudnia na stronie www.stypendiumzwyboru.pl.