Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Babi Targ w Poznaniu

Lubisz oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki? Chcesz wymienić swoje ciuchy na inne? Przyjdź na kolejną akcję z cyklu Babi Targ, która odbędzie się 6 października w Poznaniu.

Prócz wymiany ciuchów na targu dostępne będą stoiska pełne kolorowych cudów stworzonych przez kobiety, nie tylko dla kobiet. Podczas kiermaszu poznańskie artystki zaprezentują m.in.  ręcznie wykonaną biżuterię i torebki, cudne pluszaki (dla dzieci i nie tylko) oraz przedmioty do wystroju mieszkania ( m.in. słynne wizjery Ewki Lewandowskiej).

Można przynieść rzeczy, które zalegają na dnie szafy, nie noszone, zapomniane. Te, które nam się znudziły, lub które kupiłyśmy, a nigdy nie miałyśmy odwagi, ochoty, nastroju, by je założyć. Te, które dostałyśmy w prezencie od mamy, przyjaciółki, teściowej a które niekoniecznie przypadły nam do gustu… Może innym przypadną, może zachwycą… Zobacz, jak Twój ciuch odżywa na innej osobie. To też sprawia radość!

Wymiana może przebiegać w formie bezgotówkowej, jeśli obie strony transakcji się na to zgodzą. Możesz też wycenić swój ciuch, by móc go później sprzedać lub wymienić.

Jedyna zasada:
Ciuchy muszą być czyste i w dobrym stanie.

Babi Targ
6. października, w godz. 12.00- 15.00
ul. Bukowska 31/6, Poznań
wstęp wolny

Organizator: www.babilad.pl

 

Zobacz więcej informacji z działu studia >>