Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

Bank Gospodarstwa Krajowego
Al. Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa

Adres tymczasowy: Bud. VARSO 2, ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa
bgk@bgk.pl
48 22 596 59 99
https://www.bgk.pl

Kim jesteśmy

 

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy i uczestniczymy we współpracy między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. Pracując w BGK masz realny wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju.

Programy rozwojowe

ROZWÓJ – to słowo, które w BGK odmieniamy przez wszystkie przypadki. To oznacza, że rozwijamy siebie, nasze zespoły i rozwijamy polską gospodarkę. Niezależnie, czy masz doświadczenie w bankowości, finansach, administracji czy IT u nas znajdziesz oferty pracy, które gwarantują ciekawe wyzwania oraz profesjonalne wsparcie. Naszym pracownikom oferujemy ciekawe zadania, pakiety rozwojowe (takie jak dofinansowanie do nauki języka angielskiego czy studiów podyplomowych), system premiowy, prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz możliwość dołączenia do bractw sportowych, w których można realizować swoje pasje. Co więcej, jeśli lubisz i chcesz pomagać, możesz zaangażować się w program bankowego wolontariatu.

Proces rekrutacyjny

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę karierową!

 

Po zebraniu wszystkich nadesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy ich do udziału w pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym. Jeśli pójdzie Ci dobrze, kilka dni po tym etapie zadzwonimy, by zaprosić Cię na spotkanie finałowe. W międzyczasie możemy poprosić Cię o wypełnienie krótkiego formularza, z którego dowiesz się, jaki jest Twój styl pracy i jakie role w zespole najchętniej przyjmujesz. Po każdym etapie rozmów możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony.

 

Oferty pracodawców