Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Bank Millennium

ul. Stanisława Żaryna 2a, 02-593 Warszawa

http:/bankmillennium.pl/kariera

04.05.2022

Bank Millennium/ Praktyka - Departament Wiedzy o Kliencie (CRM)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Finanse / Bankowość / Ekonomia
Typ:
  • praktyki

Praktyka – Departament Wiedzy o Kliencie (CRM)

Obowiązki:

  • Przygotowanie raportów służących do oceny efektywności działań CRM- ocena skuteczności wysyłek, kontaktów wychodzących, prezentowanych ofert
  • Praca w SQL Server Management Studio z wykorzystaniem języka T-SQL oraz narzędzi Office
  • Wizualna prezentacja danych, interpretacja wyników, rozpoznanie kluczowych zjawisk i rekomendowanie działań
  • Przygotowanie dashboardu monitorującego jakość zaproponowanego przez praktykanta rozwiązania analitycznego
  • Prezentacja przygotowanego rozwiązania dla całego Wydziału Data Science

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka SQL oraz zagadnień z zakresu baz danych i przetwarzania danych
  • Średniozaawansowana znajomość Excela
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność myślenia analitycznego, w tym umiejętność interpretacji złożonych danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętność prezentacji wyników własnej pracy
  • Podstawowa znajomość języka Python oraz studia na kierunkach ścisłych (matematyka, informatyka, metody ilościowe, finanse) będą dodatkowymi atutami
  • Gotowość do podjęcia praktyki w okresie 06.07- 05.10

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową oraz potrzebne narzędzia
  • Możliwość pracy z SAP Business Objects i rozwoju dashboardu raportowego
  • Dostęp do wiedzy z obszaru CRM, analityki i raportowania oraz machine learning
  • Udział w wewnętrznych warsztatach
  • Opiekę mentora- kolegi z zespołu, który wprowadzi Cię do wykonywanych zadań oraz udzieli wsparcia na każdym etapie praktyki
  • Informację zwrotną, udzielaną na bieżąco
  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole- dbamy o dobrą atmosferę pracy
  • Dyplom po ukończonej praktyce

Zapraszamy do aplikowania TUTAJ

Zobacz więcej TUTAJ

Advertisement

zobacz pełen profil pracodawcy