Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Bank Millennium

ul. Stanisława Żaryna 2a, 02-593 Warszawa

http:/bankmillennium.pl/kariera

04.05.2022

Bank Millennium/ Praktyka - Marketing Bankowości Przedsiębiorstw

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Marketing / Reklama / PR
Typ:
  • praktyki

Praktyka – Marketing Bankowości Przedsiębiorstw

Obowiązki:

  • Przygotowanie prezentacji produktowych i ulotek
  • Tworzenie artykułów, treści na strony www oraz publikacji w mediach społecznościowych,
  • Przygotowanie i organizacja webinarów edukacyjnych – zarówno wewnętrznych jak i skierowanych do rynku i klientów
  • Tworzenie komunikacji wewnętrznej do pracowników obszaru bankowości przedsiębiorstw (mailingi, informacje w intranecie, manuale, szkolenia)

Wymagania:

  • Średniozaawansowana znajomość programów MS Word i Excel
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dłuższych tekstów – artykułów i relacji, tzw. ,,Lekkie pióro”
  • Znajomość zasad prostego języka i tworzenia krótkich, zwięzłych informacji (komunikacja wewnętrzna, social media, strony www)
  • Umiejętność współpracy i otwartość na nowe wyzwania
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach studenckich, instytucjach pozarządowych lub wolontariat będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podjęcia praktyki w okresie 06.07- 05.10

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Opiekę mentora – kolegi z zespołu, który wprowadzi Cię do wykonywanych zadań oraz udzieli wsparcia na każdym etapie praktyki
  • Informację zwrotną, udzielaną na bieżąco
  • Zapoznanie z nowoczesnymi systemami i narzędziami
  • Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego – realny i praktyczny rozwój w marketingu
  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole – dbamy o dobrą atmosferę pracy
  • Dyplom po ukończonej praktyce

Zapraszamy do aplikowania TUTAJ

Zobacz więcej TUTAJ

Advertisement

zobacz pełen profil pracodawcy