Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Bank Millennium

ul. Stanisława Żaryna 2a, 02-593 Warszawa

http:/bankmillennium.pl/kariera

04.05.2022

Bank Millennium/ Praktyka - Obszar IT (Service Desk)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
  • praktyki

Praktyka – Obszar IT (Service Desk)

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym
  • Przyjmowanie i analiza zgłoszeń obejmujących wspracie IT
  • Tworzenie i aktualizacja poradników na wewnętrznym portalu SelfService
  • Wsparcie wewnętrznych procesów utrzymania jakości usług I

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office 365
  • Wiedza z obszaru hardware and software
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w IT (obszar ServiceDesku) oraz wykształcenie w kierunku informatycznym będą dodatkowymi atutami
  • Gotowość do podjęcia praktyki w okresie 06.07- 05.10

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy z nowymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru IT
  • Zdobycie doświadczenia w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Wewnętrzne szkolenie z systemów JIRA i Confluence
  • Opiekę mentora- kolegi z zespołu, który wprowadzi Cię do wykonywanych zadań oraz udzieli wsparcia na każdym etapie praktyki
  • Informację zwrotną, udzielaną na bieżąco
  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole – dbamy o dobrą atmosferę pracy
  • Dyplom po ukończonej praktyce

Zapraszamy do aplikowania TUTAJ

Więcej informacji TUTAJ

Advertisement

zobacz pełen profil pracodawcy