Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Be First! Join First Data

Dołącz do nas w ramach praktyk letnich i poznaj First Data – światowego lidera płatności elektronicznych, działającego w 100 krajach na całym świecie. To między innymi dzięki nam płacisz kartą szybko, łatwo i bezpiecznie – procesujemy 3000 transakcji na sekundę i 78 miliardów w skali rocznej.

Kogo szukamy? W First Data możesz rozwijać się w działach wsparcia IT, testów, księgowości korporacyjnej, marketingu i HR. Poszukujemy także UI/UX designerów, Java developerów i analityków biznesowych.

Co czeka na Ciebie w First Data?

Niezapomniana przygoda w międzynarodowej firmie technologicznej, tu nie będziesz się nudzić! Świetna atmosfera i realne szanse rozwoju! Ponadto oferujemy umowę o pracę, świetną lokalizację, liczne benefity, strefę relaksu i niezapomniane imprezy firmowe!

W tegorocznej edycji programu praktyk młodzi i utalentowani studenci zasilili szeregi First Data i wspólnie z nami pracowali na sukces firmy. Troje z nich – testerzy aplikacji – postanowiło zostać w First Data na dłużej! Oprócz wspierania zespołów, do których dołączyli, czekał na nich projekt First Data Challenge, w którym podpowiedzieli nam, co możemy jeszcze udoskonalić w naszej firmie.
Na zwycięzcę czekała nagroda.

Co na temat programu praktyk mają do powiedzenia jego uczestnicy?

W księgowości obserwuję, jak działa korporacyjny proces księgowania w księdze głównej, poznaję schematy działania w różnych sytuacjach. Z czasem dostałam swoje obowiązki, które niewątpliwie pozwoliły mi znacznie pogłębić wiedzę
w zakresie księgowości.

Izabella Nikisz
ASO

 

Jestem bardzo zadowolony. Początek praktyki to głównie wdrażanie i mnóstwo szkoleń, potem przyszedł czas na działanie zamiast teorii.

Kamil Kwiatkowski

Zespół Zarządzania Produktami

 

Na początku moimi głównymi zadaniami było obserwowanie pracy zespołu, czytanie dokumentacji projektowej, zapoznawanie się z wykorzystywanymi bazami danych. Teraz dostaję już konkretne zadania do wykonania (oczywiście pod bacznym okiem osoby doświadczonej). Codziennie uczę się czegoś nowego. Podsumowując – jestem bardzo zadowolona.

Karolina Brzęk
Zespół Testów

– W przyszłym roku ruszamy ponownie! Zamierzamy przyjąć jeszcze więcej praktykantów oraz rozwinąć kolejny, bardziej zaawansowany projekt praktyk, którego częścią będzie pobyt w USA! – mówi Urszula Ziętek, Kierownik ds. Personalnych.

Bądź first i dołącz do nas w ramach praktyk letnich!