Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

BEST Warszawa

Jesteś studentem uczelni technicznej? Czujesz, że samo studiowanie to nie wszystko? Chcesz poznać ciekawych ludzi z całej Europy?

Zapraszamy do Stowarzyszenia Studentów BEST (Board of European Students of Technology), jednej z największych organizacji studenckich w Europie. Skupiamy już 94 uczelnie techniczne w 32 krajach, tym samym zrzeszając 3500 członków. W Polsce działamy w 6 miastach: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Gliwicach oraz Wrocławiu.
„Work hard, play hard” – czyli co robimy?
Naszym głównym celem jest pomoc studentom w budowaniu wizerunku tzw. Euroinżyniera o wiedzy zarówno technicznej jak i menadżerskiej, przygotowanego do realizacji projektów w międzynarodowym środowisku.
Wspieramy komunikację pomiędzy studentami uczelni technicznych poprzez organizacje Kursów Naukowych, a tym samym w pogłębieniu wiedzy na dane zagadnienie oraz nawiązaniu międzynarodowych przyjaźni. Jesteśmy organizatorami największego konkursu inżynierskiego w Europie – European BEST Engineering Competition (EBEC). A także pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk poprzez Inżynierskie Targi Pracy, Spotkania z Pracodawcą czy portal 
bestoferta.pl
Poprzez swoje działania integrujemy ze sobą trzy środowiska – studentów, uczelnie oraz pracodawców. Dzięki temu zachęcamy studentów do wykorzystania ich pełnego potencjału.
Dla każdego projektu poświęcamy swój czas, wkładamy mnóstwo wysiłku oraz jeszcze więcej serca. Wszystko po to, by móc świętować jego sukces, zyskać nowe umiejętności oraz doskonale się przy tym bawić.