Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Bezpłatne warsztaty

Centrum Promocji Karier ALMAMER Wyższej Szkoły Ekonomicznej oraz GRUPA SET zapraszają na warsztaty.

Przywództwo- lider, czy kierownik
Termin: 14.04.2009 godz. 11.00–17.00
Opis zajęć:
Bardzo częstą praktyką menadżerów jest działanie operacyjne, koncentrujące się na bieżących sprawach, reagowanie na sytuacje trudne, ale też wykorzystywanie koniunktury. Z drugiej strony istnieje potrzeba zarządzania strategicznego, określenia tożsamości firmy, zespołu, wytyczenia celu, do którego chce się zmierzać – to zadania dla lidera. Podczas warsztatu będziemy pracować nad wyraźnym określeniem obydwu ról i konsekwencjami wynikającymi z przyjmowania jednej i drugiej. Czy rzeczywiście potrzebny jest w zespole lider – wizjoner, który jest zapatrzony w dalekosiężny cel, czy lepszy jest menadżer, który zadba o to, aby zespół realizował zadania?
 
 
 
Warsztaty trenerskie
Termin: 15.04.2010 godz. 10.00 – 16.00
Opis zajęć:
Bardzo interaktywne warsztaty skoncentrowane na podstawowych umiejętnościach prowadzenia prezentacji i warsztatów. Trenerzy z wieloletnią praktyką podzielą się swoim doświadczeniem i nauczą, w jaki sposób uatrakcyjniać szkolenia, jak aktywować grupę, jak pracować z narzędziami trenerskimi, jak projektować prezentacje i przedstawiać je w sposób ciekawy i efektywny. Zajęcia prowadzone będą przez dwóch trenerów.
 
 
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna
ul. Wolska 43, 01-201 Warszawa, www.almamer.pl. SALA 504
 
Warsztat prowadzi: Maciek Pawlik – Trener, menadżer. Praktyk zarządzania projektami, zarządzania zespołami pracowniczymi, sprzedaży bezpośredniej
GRUPA SET
Koszt: warsztaty są bezpłatne
 
Warunkiem uczestnictwa jest:
zapisanie się na listę uczestników do 12 kwietnia 2010 do godziny 15:00
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy: cpk@almamer.pl ,