Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów AWF w Warszawie

Biuro Karier AWF w Warszawie jest miejscem życzliwym i otwartym na potrzeby młodych ludzi. Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, jesteś instruktorem jednej z dyscyplin sportowych, np. narciarstwa, snowboardu, fitness czy pływania- Biuro Karier AWF w Warszawie pomoże Ci znaleźć pracę.

Poprzez organizację szkoleń i warsztatów, udostępnianie zgromadzonych w Informatorium materiałów (poradniki własne, informatory różnych wydawnictw i bieżące artykuły) przekazuje zainteresowanym klientom, pełną informację o bieżącej sytuacji na rynku pracodawcy.
Pracodawcy rekrutują wśród naszych studentów/absolwentów instruktorów z popularnych dyscyplin sportowych, fizjoterapeutów oraz specjalistów w zakresie kosmetologii i pielęgnacji. Specjaliści w dziedzinie turystyki i rekreacji chętnie zatrudniani są przez firmy z branży hotelarskiej, turystycznej i w szeroko pojętym biznesie. W najbardziej poszukiwanym obecnie zawodzie handlowca, bardzo cenieni są nasi studenci-sportowcy, którzy nabyli takie cechy jak wytrwałość, wola walki i przebojowość.
Ważnym elementem działalności Biura jest prowadzenie bazy danych studentów/absolwentów i rejestru ofert pracy na stronie Internetowej. Dzięki temu możliwe jest szybkie przekazywanie informacji o atrakcyjnych ofertach pracy, szkoleniach czy wydarzeniach.
Więcej informacji na stroniewww.strony.awf.edu.pl/bkarier