Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

BOSS Festiwal. Biznesmeni będą szkolić studentów!

Nadchodzi X krakowska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 8-12 kwietnia w aulach największych krakowskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia skierowane do studentów i młodych przedsiębiorców.

Tegoroczny BOSS Festiwal to 5 dni wypełnionych szkoleniami, prelekcjami i case studies w sześciu modułach:

Inżynier – stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków technicznych. W jego ramach odbywać się będą szkolenia z zagadnień porywających „umysły ścisłe”, a także warsztaty z umiejętności miękkich. Współcześnie w świecie biznesu właśnie tego typu umiejętności mają duży wpływ, a nawet mogą odegrać kluczową rolę na drodze do osiągnięcia sukcesu.

Manager 2.0 – inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiebiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbęda sie warsztaty z certykowanymi Project Managerami, którzy poprowadza uczestników przez zakamarki profesjonalnego zarządzania projektami.

Coaching & Human Resources – cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będa znane osobistości ze świata biznesu.

PR&Marketing – Warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Spotkania z blogerami oraz przedstawicielami największych polskich agencji reklamowych, interaktywnych i social media.

Biznes&Start-up – spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak: e-biznes, start-up, zakładanie własnej działalności.

Kultura – wykłady o biznesowym savoir-vivre i etykiecie. Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju. Inwestycje w sztukę i kulturę. Szkolenia dla każdego twórcy i artysty, wykłady dziennikarzy, publicystów.


Co roku BOSS Festiwal to możliwość zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Kontakt z praktykami pozwala młodym spojrzeć na a rynek pracy z nowej perspektywy i uzupełnić wiedzę, której nie zapewniły im studia wyższe.


W tym roku wśród prelegentów nie zabraknie nazwisk z listy 100 najbogatszych i 100 najbardziej wpływowych Polaków. Będą szanse do zadawania pytań i nawiązywania kontaktów networkingowych. Tegoroczna edycja pod hasłem “A jak Ty rozkręcisz swój biznes” będzie dla wszystkich uczestników potężną dawką inspiracji i motywacją do inwestowania w swoją przyszłość.


BOSS Festiwal to wydarzenie niekomercyjne i największe przedsięwzięcie Studenckiego Forum Business Centre Club. W tym roku zagości w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Jednak od kilku lat to właśnie edycja krakowska może poszczycić się mianem lidera, zapraszając najznakomitszych gości oraz przyciągając największą liczbę uczestników – w zeszłym roku było ich pondad 6 tysięcy.


Przyjdź na BOSS Festiwal. Czekamy na Ciebie 8-12 kwietnia 2013 w Krakowie!


więcej informacji na stronie:www.boss2013.pl


Śledź nasz Fanpage i bądź na bieżąco:http://www.facebook.com/BOSSKrakow