Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

BREVOXYL- Wygląda, że to już koniec z pryszczami.

Stiefel, ekspert w dziedzinie dermatologii, który na rynku istnieje już ponad 160 lat, to firma, której doświadczeniu można zaufać. Dla wszystkich tych, którzy chcą się pozbyć trądziku, proponuje min. 12 tygodniową kurację kremem Brevoxyl.

Trądzik to nie tylko problem ciała, ale i duszy. Ta uciążliwa przypadłość jest utrapieniem dla wielu młodych ludzi. Pryszcze – główny objaw trądziku – doskwierają młodzieży w wieku 11-25 lat. Coraz częściej obserwuje się też wcześniejszy rozwój zmian trądzikowych, jak również utrzymywanie się ich w wieku dorosłym. Czas trwania trądziku jest nie do przewidzenia. U większości nastolatków po 3-5 latach zmiany ustępują, u niektórych jednak mogą utrzymywać się nawet powyżej 10 lat.
 
Większość osób próbuje radzić sobie samemu z pojawianiem się krostek na skórze. Sięgają po kosmetyki do pielęgnacji skóry z trądzikiem, albo kupują preparaty z nadtlenkiem benzoilu, dostępne w aptece bez recepty. Niestety ponad 50% nastolatków ma zmiany skórne wymagające konsultacji z lekarzem – dermatologiem.
 
Wykwity „atakują” młodzież bez względu na płeć. U chłopców trądzik objawia się ostrzej, włączając stany zapalne skóry. Dziewczęta są bardziej podatne na działanie hormonów, które decydują o nasilaniu się pryszczy w zależności od fazy cyklu menstruacyjnego.
 
Niewłaściwie leczone i zaniedbywane wypryski mogą poważnie uprzykrzyć życie, wzbudzić kompleksy, powodować zamknięcie się w sobie, brak pewności, a w przyszłości pozostawić po sobie trwałe blizny lub plamy. Powszechnie panuje przekonanie, iż trądzik jest problemem przejściowym, lecz w wielu przypadkach trwa on bardzo długo. Dlatego im szybciej zostaną podjęte kroki pielęgnacyjno – lecznicze, tym prędzej skóra będzie wyglądać zdrowo i estetycznie.
 
Stiefel, ekspert w dziedzinie dermatologii, który na rynku istnieje już ponad 160 lat, to firma, której doświadczeniu można zaufać. Dla wszystkich tych, którzy chcą się pozbyć trądziku, proponuje min. 12 tygodniową kurację kremem Brevoxyl.
 
Brevoxyl to krem zawierający 4% nadtlenku benzoilu w specjalnym podłożu – hydrobazie, który skutecznie leczy postać zaskórnikową i grudkowo-krostkową trądziku pospolitego. Brevoxyl wykazuje działanie:
 
  • Bakteriobójcze – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych
  • Keratolityczne – złuszcza warstwę rogową naskórka, odblokowuje pory, hamuje powstawanie zaskórników otwartych i zamkniętych
  • Ogranicza stan zapalny
  • Przyspiesza gojenie się ran
 
Unikatowa hydrobaza Brevoxyl, w porównaniu do konwencjonalnych preparatów zawierających nadtlenek benzoilu, minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. Dodatkowo, jest to jedyny preparat na rynku w postaci kremu, tak więc może być stosowany pod makijaż.
 
Nie możemy pozwolić na to, żeby trądzik dyktował nam warunki. Dzięki Brevoxylowi możemy w końcu przejąć nad nim kontrolę!
 
Dostępny tylko w aptekach!
 
Sugerowana cena detaliczna op. 40 g.: ok. 20 zł
 
Wytwórca: Stiefel Laboratories (Ireland) Ltd.
 
 
Więcej informacji i ciekawostek na stronie www.brevoxyl.pl