Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Bruno Schulz w trasie

Na początku lutego zespół Bruno Schulz wyrusza w trasę koncertową promującą album „Ekspresje Depresje Euforie”. Lista koncertów nie jest jeszcze zamknięta. Oprócz potwierdzonych już terminów i miejsc koncertów, zespół wystąpi także w Trójmieście, Olsztynie, Rzeszowie, Lublinie, Szczecinie, Poznaniu, Częstochowie i innych miastach.

Potwierdzone terminy koncertów:

02.02 Łódź, Demode
23.02 Katowice, Cogitatur
24.02 Kraków, Zaścianek
25.02 Brzesko, MOK
04.03 Piotrków Trybunalski, Rock n’ Roll
10.03 Opole, MOK
11.03 Wrocław, Bezsenność
18.03 Warszawa, Jadłodajnia Filozoficzna
25.03 Toruń, Pod Aniołem

Muzyka BRUNO SCHULZ to niekończąca się historia człowieka szukającego oddechu rzeczywistością wolną od nadmiaru informacji i wrzeszczących reklam, od świata w którym wartości takie jak miłość czy wolność pomieszały się z hedonizmem i chorym pędem ku zatraceniu. Jest w tych piosenkach niepokój i rozczarowanie ale jest  również nadzieja. Pomimo mocno zaangażowanego emocjonalnie przekazu utwory BRUNO SCHULY są komunikatywne i melodyjne. Ekspresyjne brzmienie gitar i dynamiczna sekcja rytmiczna, w połączeniu ze słowami schizofrenicznego romantyka budują magiczny świat dostępny dla każdego kto odważy się przyjąć zaproszenie.

W marcu 2007 do sklepów trafi debiutancki album grupy „Ekspresje, depresje, euforie” (Luna Music). Już w lutym w stacjach radiowych i telewizyjnych pojawi się zapowiadający wydawnictwo singiel „Gdy Więdną Kwiaty” z teledyskiem autorstwa Remigiusza Wojaczka. 

Więcej informacji na temat koncertów znajdziecie na stronie: www.brunoschulz.za.pl